Vyberte portál:

Mirek G. - Hodinový manžel Praha 5

4.8
Celkem přidáno 19 hodnocení
Mirek G.
Praha 5
4.8
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 19.6.2020
Velmi milý a šikovný pán, splnil mé požadavky na 100 % a uvedl můj byt po bývalých nájemnících do nádherného stavu.
Mohu jen doporučit! Pán je velice milý, a práce mu jde od ruky. Vše proběhlo v naprostém pořádku.
Panu Miroslavovi nemohu nic vytknout. Okna, na kterých byla leta od sluníčka zpečená folie, krásně vyčistil. Namísto starých porouchaných rolet obstaral nové a bez problémů namontoval. Opravil i pár dalších drobností, na kterých jsme nebyli předem domluvení. Mohu ho jen doporučit. Sama napříště velice ráda využiji jeho služeb.
Skvělá domluva, především ohledně termínu. Práce provedena rychle a perfektně, doporučuji.
Maximální spokojenost, perfektní provedení práce, v expresním termínu, mohu jen doporučit.
Ihned po přijetí nabídky mi pan Galík zavolal a nabídnul termín opravy za dva dny. Vše proběhlo hladce, jak jsme se domluvili. S jeho prací jsem byla spokojená a určitě ho v budoucnu ještě využiji.
Perfektní domluva, přátelský přístup a skvělá instalace stropních světel. Ještě jednou mnohokrát děkuji a vřele doporučuji!
S prací p. Gálika jsem nebyla vůbec spokojena. Měnil termín odevzdání, v den kdy jsme byli domluveni na předání, práce nebyla vůbec hotova, když jsem dorazila některé nátěry dveří neměli ještě ani jednu vrstvu. Navíc se zdálo, že p. Gálik přišel asi půl hodiny přede mnou a chtěl vše stihnout za 2 hodiny. Byli jsme domluveni na pokládku lina, pověšení garnýží a nátěrech dveří. Vše bylo zhodnoceno na 7500 kč včetně barvy a dopravy.
Práci prováděl na několikrát, hlavně u garnýží nevěděl jak věšet, do návodu se nepodíval, jen mě posílal zpět do ikea "že to mám špatně koupené" což se ukázalo jako nepravda, jen několik hodin mé práce navíc.
Garnýže tedy nakonec vůbec pověšeny nebyly, ačkoliv tam p. Gálik byl nejméně 3x. Dveře nebyly dostatečně natřené, dokonce se mnou ani nekonzultoval typ barvy (považovala jsem za standard syntetickou klasiku), byla použita vodou ředitelná barva, bez upozornění. Jiný pan řemeslník, který musel po něm práci přijít dokončit se vyjádřil, že to předtím muselo natírat "nějaké prase". Tedy velmi nekvalitní a uspěchaná práce hned od začátku. Linoleum rozřízl na dvě části u vchodových dveří, sliboval že překryje přechodovou lištou což neudělal. Práce tedy zůstaly nedokončeny, před dalším termínem na který jsme byli domluveni na dokončení se omluvil "ze zdravotních důvodů". Došlo tedy k dalšímu zdržení a musela jsem hledat někoho dalšího kdo by to po něm dokončil. Žádala jsem tedy vrácení části odměny (jedné třetiny za nedokončení prací a prodlení) 2500 kč, pan Gálik odmítl s tím že "jednám nefér" což už mi přišlo opravdu absurdní.
Navíc se zdálo, že nemá moc zkušenosti, v domě ze 30 let si myslel že jsou sádrokratónové stropy, navrhoval klasické kování z funkcionalistického interiéru vyměnit za "kliky z obi za 70kč" nebo mezeru mezi kukátkem a plochou dřevěných dveří "zasilikonovat".
Pokud tomuto řemeslníkovi chcete něco zadat nedoporučuji mu cokoliv platit dopředu a stát vedle něj a hlídat co dělá.
Opravdu nejhorší zkušenost z půlroční práce na rekonstrukci celého bytu.
Milan Š.
Zakázka
27.8.2020
Škoda, že jde jen 5 hvězdiček. Za mě jednotnačně za 10 ! Jednoznačně doporučuji na všechny práce. Pán Pomůže, Poradí, nakoupí, vyřeší.
Skvělá práce a domluva bez problémů.
Vyhověl požadavkům na 100 %.
Určitě doporučuji a děkuji 👍