Vyberte portál:

Mirek G. - Hodinový manžel Praha 5

4.7
Celkem přidáno 28 hodnocení
Mirek G.
Praha 5
4.7
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 19.6.2020
Vse bylo perfektne
Vyborna komunikace, pan mily, spolehlivy, uklidil vse po sobe. Vse dle domluvy. Doporucuji.
Velice chválím přístup pana Miroslava G., od začátku velmi korektní a ochotná komunikace, vše potřebné zařídil a nakoupil. Je to profesionál na svém místě, pracovitý a vše mu jde od ruky, skvěle zorganizoval práci. V budoucnu určitě využiji nadále služeb pana Gálika. Vřele všem doporučuji spolupráci!!!
Skvěle a precizně odvedená práce i v tomto případě, od plánování až po nákup materiálu vše na jedničku. Skvělý a ochotný člověk, poradí, nakoupí, zorganizuje, odpracuje. Jsem moc spokojen. Takhle jsem si představoval spolupráci.
Výborné jednání a odvedená práce. Pan Mirek Galík je velmi příjemný a ochotný, určitě se na nêj obrátíme znovu. Mohu jen a jen doporučit.
Pan Mirek udělal vše, co slíbil k mé naprosté spokojenosti.
pán byl úplně super ve všem, určitě pokud budeme cokoliv potřebovat, obrátíme se opět na pana Miroslava. Doporučuji všemi deseti.
Vše proběhlo skvěle , od komunikace převzetí zakázky a hlavně odvedené kvalitně profesionální práce . Pan Gálik ví co děla a hlavně rozumí své práce , bez řeči “ půjde / nepůjde “ ... moc děkuji a doporučuji .
matej c.
Zakázka
22.10.2020
Super práce!
Pan Mirek G. dorazil přesně na čas, práci odvedl rychle a precizně. Přesně tak jsme si to představovali.
Doporučuji