Vyberte portál:

Vyřešte problém za méně než 2 minuty. Jak na to?

Vyřešte problém za méně než 2 minuty. Jak na to?

Jak fungují portály skupiny Zadejmito.cz? Prakticky stejně a hlavně jednoduše. Jako příklad si zvolíme web zaměřený na drobné práce okolo domácnosti Vyřešmito.cz.

Paní Vomáčková bydlí sama, pracuje a právě potřebuje vymalovat byt. Prosakování barvy, její nabalování na váleček, ladění odstínů… Z toho všeho má patřičný respekt (nebo se jí do toho prostě nechce), a zároveň nechce utrácet za profesionální malíře, kterým by musela přizpůsobovat svůj den.

I proto přišla na web Vyřešmito.cz, kde ji čekají 4 jednoduché kroky:

  1. Kliknutí na tlačítko ZADAT ZAKÁZKU, odkud se dostane na další stránku (2 sekundy)
  2. Zadání nezbytných údajů o zakázce: její předmět, specifikaci a cokoliv dalšího, co uzná za vhodné, včetně fotek nebo obrázků (30 sekund)
  3. Určení místa zakázky, termínu a navrhované ceny za zakázku (20 sekund)
  4. A to je vše. Pokud u nás není paní Vomáčková registrovaná, požádáme ji ještě o kontaktní údaje. Tak bude její další práce s Vyřešmito.cz ještě jednodušší (60 sekund).

Od tohoto okamžiku přicházejí paní Vomáčkové nabídky od šikulů z okolí přímo na portál nebo do mobilní aplikace (ke stáhnutí zde nebo zde). Vidí jejich profily, cenovou nabídku a také reference od lidí, pro které pracovali předtím.

Pokud se pro kohokoliv z nich rozhodne, stačí jedno kliknutí na tlačítko PŘIJÍMÁM. A nestálo ji to ani korunu a méně než 2 minuty času při zadávání zakázky.

A stejně fungují i další portály skupiny (Přeložmito, Nakreslimito, Nakódujmito). I ty jsou především pro šikuly, kteří se těmito drobnými pracemi neživí a jsou pro ně tak trochu koníčkem a vítaným příjmem navíc.

Přesto všechny portály skupiny pamatují i na zadání ze strany malých firem a živnostníků a řeší i variantu, kdy zadavatel vyžaduje daňový doklad.