Oprava záchodu
Sháníte nějakého šikulu z okolí, aby vám pomohl s opravou záchodu, popřípadě poptáváte kompletní výměnu WC? Nemusíte hned volat instalatérskou firmu, která vám naúčtuje výjezd a další poplatky. Opravu toalety nemůžete odkládat a zároveň je zbytečné si kvůli tomu brát volno v práci. Jednoduše zadejte poptávku v našem formuláři níže, kde specifikujete blíže předpokládanou opravu toalety a vaše časové možnosti a pak již jen vyčkejte nabídky šikulů přímo ve vašem emailu. Ušetřit můžete až neuvěřitelných 70 % oproti zadání zakázky instalatérské firmě. Když už budete zadávat poptávku na opravu záchodu, můžete na našem portálu zadat i další poptávky jako vymalování bytu, položení obkladu, montáž nábytku i celé kuchyně a mnoho dalšího. Najděte i vy prostřednictvím portálu Vyřešmito svého šikulu!
Krok I. - Zadání zakázky
Jednoduše klikněte na tlačítko přidání zakázky. Za pár minut vyplníte formulář zakázky a pak už jen čekáte na první nabídky. Nabídky vám přijdou na váš profil na www.vyresmito.cz , nebo do mobilní aplikace Vyřešmito, kam se přihlásíte stejně jako na portál. Nic vás to nestojí, nikam nemusíte chodit :-)
Přidat zakázku
Krok II. - Výběr z nabídek
Nabídky šikulů najdete v sekci "Moje zakázky" pod vaším profilem v horní liště úvodní stránky. Vybírat můžete podle ceny, intuice, nebo lépe podle hodnocení daného šikuly z předchozích zakázek. Stačí kliknout na tlačítko "Přijmout nabídku". Obratem Vyřešmito zašle Váš telefon a email vybranému šikulovi, který Vás bude kontaktovat. Vy uvidíte kontakty na šikulu v detailu zakázky. Vše je opět úplně zadarmo :-)
Přidat zakázku
Výběr zakázek
Nechte se inspirovat zakázkami ostatních.
Seznam zakázek
Předmět zakázky
Zadavatel
Místo
Termín
Nejlepší nabídka
Nenatíka voda do záchodové nádrže (problém v trubkách)
8.9. 16:03 - 27.9. 16:03, Hlinsko v Čechách 1 (53901)
8.9. 16:03 - 27.9. 16:03
Hlinsko v Čechách 1 (53901)
8.9. 16:03 - 27.9. 16:03
Přidejte první zakázku
Šikulové již čekají
1
Detail zakázky
Vybrat soubor
Vybrat soubor
2
Termín, lokalita a cena
3
Osobní a kontaktní údaje
Již máte účet?