Sekání trávy
Nezbývá vám čas ani energie na sekání trávy? První, co vás samozřejmě napadne, je oslovit nějakou zahradnickou firmu, která by pro vás zajistili sekání trávníku. Ceny za sekání trávy od specializovaných firem bývají ale dost vysoké. Proto se nabízí možnost prostřednictvím našeho portálu oslovit šikulu z vašeho okolí, který vám trávník poseká. Dle vašich požadavků, v předem dohodnutém termínu a za předem dohodnutou cenu. Jednoduše zadáte poptávku se stručnou specifikací na Vyřešmito a pak už jen počkáte na nabídky ve vašem emailu a vyberete tu, která vám nejvíce vyhovuje. Na Vyřešmito můžete zadat jakékoli domácí práce či práce okolo vašeho domu. Zalévání kytek, drobné opravy, montáž nábytku ale i větší opravy střech apod.
Už nemáte důvod to odkládat !
Kapající vodovodní kohoutek, rozbitá pračka, velký úklid, montáž skříně z Ikea, přivrtání poličky, malování, zapojení lustru nebo snad potřebujete něco jiného?
Přidat zakázku
Na pár snadných kliknutí, nabídky rychle přiletí
Šikulové z vašeho okolí zvládnou téměř cokoli. Popište váš problém, vyplňte místo, čas a navrhněte odměnu, Vaši zakázku rozešleme šikovným kutilům ve vašem regionu. Nabídky na sebe nenechají dlouho čekat.
Registrace šikulů
Výběr zakázek
Nechte se inspirovat zakázkami ostatních.
Seznam zakázek
Předmět zakázky
Zadavatel
Místo
Termín
Nejlepší nabídka
udrzba travniku po zime
6.4. 00:00 - 12.4. 00:00, Říčany u Prahy (25101)
6.4. 00:00 - 12.4. 00:00
Říčany u Prahy (25101)
6.4. 00:00 - 12.4. 00:00
Přidejte první zakázku
Šikulové již čekají
1
Detail zakázky
Vybrat soubor
Vybrat soubor
2
Termín, lokalita a cena
3
Osobní a kontaktní údaje
Již máte účet?