Jak to funguje?

1. Vytvořte zakázku

Z přednastavených polí vyberte co potřebujete vyřešit. Upřesněte zadání popisem (můžete vložit fotky, obrázky..). Vyberte kdy a kde to potřebujete vyřešit. A nakonec vaši představu o ceně (pokud představu nemáte, počkejte na nabídky).

2. Rozešleme vaše zadání

Vyřešmito rozešle vaše zadání všem šikulům z vašeho okolí, kteří se specializují na váš požadavek. Podle vašeho zadání to budou drobní řemeslníci, ale i šikovní kutilové z vašeho okolí.

3. První nabídky přijdou do pár minut

Nabídky na sebe nenechají dlouho čekat. První příjdou už do několika minut od zadání zakázky. Pak už jen vyberete tu, která vám vyhovuje jak cenou, tak hodnocením vašeho šikuly. Stačí kliknout na tlačítko PŘÍJMOUT NABIDKU.

4. Řešení je na cestě

Přijetím nabídky získáte kontakt na vybraného šikulu. Šikula zárověň získá telefon a email, který jste uvedli při registraci. Jeho úkolem je vás kontaktovat a společně dohodnete detaily zakázky.

5. Realizace

Vybraný šikula v dohodnutém termínu provede vše, co bylo sjednáno. Po splnění zadání mu na místě uhradíte předem dohodnutou odměnu. Veškeré dohody v rámci relizace jsou již na vás.

6. Ohodnocení práce

Nakonec ohodnotíte práci vybraného šikuly. Šikula ohodnotí vás jako zadavatele. A máte vyřešeno!