Oprava bojleru
Opravu bojleru zvládne určitě i šikula z vašeho okolí. Protéká váš bojler, netopí nebo dosluhuje? Nemusíte hned poptávat specializovanou firmu, ušetříte tak nemalé finanční prostředky, a navíc se vám šikula přizpůsobí i časově. Stačí během chvilinky vyplnit formulář níže, kde specifikujete opravu či údržbu bojleru, jeho značku a vaše časové možnosti, případně i finanční představu. Pak už jen počkáte na nabídky ve vašem emailu a vyberete si tu, která vám nejlépe vyhovuje. Součástí nabídek je samozřejmě i návrh ceníku opravy bojleru. Na našem portálu Vyřešmito můžete poptat i řadu dalších služeb včetně odvzdušnění topení, opravu nejrůznějších domácích spotřebičů, montáž nábytku, vyklízení či malování bytu. V Praze i po celé České republice. Opravu bojleru tak můžete zvládnout třeba už dnes večer.
Krok I. - Zadání zakázky
Jednoduše klikněte na tlačítko přidání zakázky. Za pár minut vyplníte formulář zakázky a pak už jen čekáte na první nabídky. Nabídky vám přijdou na váš profil na www.vyresmito.cz , nebo do mobilní aplikace Vyřešmito, kam se přihlásíte stejně jako na portál. Nic vás to nestojí, nikam nemusíte chodit :-)
Přidat zakázku
Krok II. - Výběr z nabídek
Nabídky šikulů najdete v sekci "Moje zakázky" pod vaším profilem v horní liště úvodní stránky. Vybírat můžete podle ceny, intuice, nebo lépe podle hodnocení daného šikuly z předchozích zakázek. Stačí kliknout na tlačítko "Přijmout nabídku". Obratem Vyřešmito zašle Váš telefon a email vybranému šikulovi, který Vás bude kontaktovat. Vy uvidíte kontakty na šikulu v detailu zakázky. Vše je opět úplně zadarmo :-)
Přidat zakázku
Výběr zakázek
Nechte se inspirovat zakázkami ostatních.
Seznam zakázek
Předmět zakázky
Zadavatel
Místo
Termín
Nejlepší nabídka
Nenatíka voda do záchodové nádrže (problém v trubkách)
8.9. 16:03 - 27.9. 16:03, Hlinsko v Čechách 1 (53901)
8.9. 16:03 - 27.9. 16:03
Hlinsko v Čechách 1 (53901)
8.9. 16:03 - 27.9. 16:03
Přidejte první zakázku
Šikulové již čekají
1
Detail zakázky
Vybrat soubor
Vybrat soubor
2
Termín, lokalita a cena
3
Osobní a kontaktní údaje
Již máte účet?