Instalace myčky
Instalace myčky do kuchyňské linky, zejména těch vestavěných, vyžaduje nejen určitou zručnost, ale také potřebné nářadí a je spíše prací pro zkušené techniky anebo také pro zručné šikuly. A právě ty můžete oslovit prostřednictvím našeho portálu Vyřešmito.cz. Hravě zvládnou instalaci vestavěné myčky do kuchyně, přijedou v čase, kdy se to hodí vám a ještě ušetříte. Poptávku zadáte během chvilinky přes poptávkový formulář níže. Specifikujete zde druh myčky i zapojení a pak už jen vyčkáte na nabídky ve svém emailu a vyberete nabídku šikuly, která vám nejvíce vyhovuje. Instalace myčky nádobí je však jen jedna z mnoha služeb, které zde můžete poptat. Naši registrovaní šikulové pro vás zajistí snad všechny práce okolo domu a domácnosti, které si jen dokážete představit. Od opravy okapů, přes opravu záchodu až po posekání trávníku.
Krok I. - Zadání zakázky
Jednoduše klikněte na tlačítko přidání zakázky. Za pár minut vyplníte formulář zakázky a pak už jen čekáte na první nabídky. Nabídky vám přijdou na váš profil na www.vyresmito.cz , nebo do mobilní aplikace Vyřešmito, kam se přihlásíte stejně jako na portál. Nic vás to nestojí, nikam nemusíte chodit :-)
Přidat zakázku
Krok II. - Výběr z nabídek
Nabídky šikulů najdete v sekci "Moje zakázky" pod vaším profilem v horní liště úvodní stránky. Vybírat můžete podle ceny, intuice, nebo lépe podle hodnocení daného šikuly z předchozích zakázek. Stačí kliknout na tlačítko "Přijmout nabídku". Obratem Vyřešmito zašle Váš telefon a email vybranému šikulovi, který Vás bude kontaktovat. Vy uvidíte kontakty na šikulu v detailu zakázky. Vše je opět úplně zadarmo :-)
Přidat zakázku
Výběr zakázek
Nechte se inspirovat zakázkami ostatních.
Seznam zakázek
Předmět zakázky
Zadavatel
Místo
Termín
Nejlepší nabídka
Zapojení myčky
16.9. 14:00 - 24.9. 20:00, Domažlice 1 (34401)
16.9. 14:00 - 24.9. 20:00
Domažlice 1 (34401)
16.9. 14:00 - 24.9. 20:00
Přidejte první zakázku
Šikulové již čekají
1
Detail zakázky
Vybrat soubor
Vybrat soubor
2
Termín, lokalita a cena
3
Osobní a kontaktní údaje
Již máte účet?