Zapojení pračky
Koupili jste novou pračku, ale potřebovali byste ji zapojit? Sami si na to netroufáte nebo jen nemáte čas, ale také nechcete hned volat údržbáře jenom aby vám pračku zapojil? Vyzkoušejte šikovné chlapíky oslovit přes náš portál. Zapojení pračky kdekoli určitě nebude problém a nebudete zbytečně platit jenom za výjezd, které si opravářské a údržbářské firmy účtují. S konkrétním člověkem si samozřejmě domluvíte takový čas, který vyhovuje vám. Klidně už dnes večer. Nemusíte čekat nebo se naopak uvolňovat z práce. Na našem portálu Vyresmito.cz seženete nejen chlapíky na zapojení pračky, ale také na lidi na nejrůznější služby a službičky okolo domácnosti a zahrady, jako třeba stěhování, montáž nábytku a kuchyní, na vymalování bytu a mnoho dalšího. Cokoli si vzpomenete. Poptávku na zapojení pračky zadáte během minutky přes formulář níže. Poté pouze vyčkáte na nabídky ve vašem emailu a vyberete si tu, která se vám nejvíce zamlouvá a vyhovuje, a s konkrétním člověkem se domluvíte.
Krok I. - Zadání zakázky
Jednoduše klikněte na tlačítko přidání zakázky. Za pár minut vyplníte formulář zakázky a pak už jen čekáte na první nabídky. Nabídky vám přijdou na váš profil na www.vyresmito.cz , nebo do mobilní aplikace Vyřešmito, kam se přihlásíte stejně jako na portál. Nic vás to nestojí, nikam nemusíte chodit :-)
Přidat zakázku
Krok II. - Výběr z nabídek
Nabídky šikulů najdete v sekci "Moje zakázky" pod vaším profilem v horní liště úvodní stránky. Vybírat můžete podle ceny, intuice, nebo lépe podle hodnocení daného šikuly z předchozích zakázek. Stačí kliknout na tlačítko "Přijmout nabídku". Obratem Vyřešmito zašle Váš telefon a email vybranému šikulovi, který Vás bude kontaktovat. Vy uvidíte kontakty na šikulu v detailu zakázky. Vše je opět úplně zadarmo :-)
Přidat zakázku
Výběr zakázek
Nechte se inspirovat zakázkami ostatních.
Seznam zakázek
Předmět zakázky
Zadavatel
Místo
Termín
Nejlepší nabídka
Zapojení myčky
16.9. 14:00 - 24.9. 20:00, Domažlice 1 (34401)
16.9. 14:00 - 24.9. 20:00
Domažlice 1 (34401)
16.9. 14:00 - 24.9. 20:00
Přidejte první zakázku
Šikulové již čekají
1
Detail zakázky
Vybrat soubor
Vybrat soubor
2
Termín, lokalita a cena
3
Osobní a kontaktní údaje
Již máte účet?