Zapojení pračky
Koupili jste novou pračku, ale potřebovali byste ji zapojit? Sami si na to netroufáte nebo jen nemáte čas, ale také nechcete hned volat údržbáře jenom aby vám pračku zapojil? Vyzkoušejte šikovné chlapíky oslovit přes náš portál. Zapojení pračky kdekoli určitě nebude problém a nebudete zbytečně platit jenom za výjezd, které si opravářské a údržbářské firmy účtují. S konkrétním člověkem si samozřejmě domluvíte takový čas, který vyhovuje vám. Klidně už dnes večer. Nemusíte čekat nebo se naopak uvolňovat z práce. Na našem portálu Vyresmito.cz seženete nejen chlapíky na zapojení pračky, ale také na lidi na nejrůznější služby a službičky okolo domácnosti a zahrady, jako třeba stěhování, montáž nábytku a kuchyní, na vymalování bytu a mnoho dalšího. Cokoli si vzpomenete. Poptávku na zapojení pračky zadáte během minutky přes formulář níže. Poté pouze vyčkáte na nabídky ve vašem emailu a vyberete si tu, která se vám nejvíce zamlouvá a vyhovuje, a s konkrétním člověkem se domluvíte.
Už nemáte důvod to odkládat !
Kapající vodovodní kohoutek, rozbitá pračka, velký úklid, montáž skříně z Ikea, přivrtání poličky, malování, zapojení lustru nebo snad potřebujete něco jiného?
Přidat zakázku
Na pár snadných kliknutí, nabídky rychle přiletí
Šikulové z vašeho okolí zvládnou téměř cokoli. Popište váš problém, vyplňte místo, čas a navrhněte odměnu, Vaši zakázku rozešleme šikovným kutilům ve vašem regionu. Nabídky na sebe nenechají dlouho čekat.
Registrace šikulů
Výběr zakázek
Nechte se inspirovat zakázkami ostatních.
Přidejte první zakázku
Šikulové již čekají
1
Detail zakázky
Vybrat soubor
Vybrat soubor
2
Termín, lokalita a cena
3
Osobní a kontaktní údaje
Již máte účet?