Oprava podlahy
Nezáleží na tom, jestli potřebujete opravit dřevěnou, plovoucí, vinylovou či laminátovou podlahu, spravit vrzající plovoucí podlahu, opravit zvlněnou plovoucí podlahu nebo třeba vylít betonovou podlahu. Vždy budete potřebovat nějakého šikulu, který má s konkrétní opravou podlahy zkušenost. Pokud poptáte podlahářskou firmu, pravděpodobně si počkáte pár týdnů a oprava bude finančně náročnější. Pokud však zadáte poptávku na konkrétní opravu podlahy zde na portálu Vyřešmito.cz přes poptávkový formulář, sami si určíte termín opravy a v emailu si vyberete šikulu a nabídku, která vám nejvíce vyhovuje. Oproti opravě specializovanou firmou můžete ušetřit až 70 % a to už stojí za to. Také můžete poptat mnoho dalších služeb od montáže nábytku, přes opravu WC až třeba po vymalování bytu a položení dlažby a obkladů.
Krok I. - Zadání zakázky
Jednoduše klikněte na tlačítko přidání zakázky. Za pár minut vyplníte formulář zakázky a pak už jen čekáte na první nabídky. Nabídky vám přijdou na váš profil na www.vyresmito.cz , nebo do mobilní aplikace Vyřešmito, kam se přihlásíte stejně jako na portál. Nic vás to nestojí, nikam nemusíte chodit :-)
Přidat zakázku
Krok II. - Výběr z nabídek
Nabídky šikulů najdete v sekci "Moje zakázky" pod vaším profilem v horní liště úvodní stránky. Vybírat můžete podle ceny, intuice, nebo lépe podle hodnocení daného šikuly z předchozích zakázek. Stačí kliknout na tlačítko "Přijmout nabídku". Obratem Vyřešmito zašle Váš telefon a email vybranému šikulovi, který Vás bude kontaktovat. Vy uvidíte kontakty na šikulu v detailu zakázky. Vše je opět úplně zadarmo :-)
Přidat zakázku
Výběr zakázek
Nechte se inspirovat zakázkami ostatních.
Seznam zakázek
Předmět zakázky
Zadavatel
Místo
Termín
Nejlepší nabídka
malování, stěn, pokládka podlahy, vystěhování drobného nábytku, tapetování
15.9. 00:00 - 30.11. 00:00, Krnov 1 (79401)
15.9. 00:00 - 30.11. 00:00
Krnov 1 (79401)
15.9. 00:00 - 30.11. 00:00
Přidejte první zakázku
Šikulové již čekají
1
Detail zakázky
Vybrat soubor
Vybrat soubor
2
Termín, lokalita a cena
3
Osobní a kontaktní údaje
Již máte účet?