Vyberte portál:

Proč a jak se stát šikulou ?

 

 

Proč?

V Tvém okolí je spousta lidí, kteří si neví rady s něčím, co Ty hravě zvládneš. Vyřešmito dává dohromady šikuly jako jsi Ty s těmi, co potřebují Tvou pomoc. Díky portálu a mobilní aplikaci vyřešmito si tak můžeš jednoduše vydělat třeba na dovolenou a ještě k tomu poznat spoustu nových lidí. 

Pro takovouto "příležitostnou sousedskou výpomoc" při dodržení zákonem stanovaných limitů není nutné ani živnostenské oprávnění. Tento limit je stanoven na 30.000,- Kč za rok.

Vyřešmito funguje podobně jako předplacená karta na volání. Za získanou zakázku Ti z Tvého účtu na vyřešmito odečteme takový počet kreditů, který odpovídá výši odměny, kterou za získanou zakázku obdržíš. Do začátku po registraci získáš zdarma kredity, které Ti umožní získat několik prvních zakázek. Cílem těchto startovacích zakázek je získat velmi důležité pozitivní hodnocení od zadavatelů a vyzkoušet si fungování vyřešmita. Více se dozvíš na :  Časté dotazy šikulů  , Ceník .

Jak?

  1. Klikni na tlačítko "REGISTRACE ŠIKULŮ"  na úvodní stránce www.vyresmito.cz a doplň požadované údaje.
  2. Stáhni si mobilní aplikaci vyresmito.
  3. Do mobilní aplikace, zadaného emailu a na portál vyřešmito Ti budou chodit zakázky zadavatelů, které budou splňovat podmínky a tvé dovednosti, které jsi zadal při registraci.
  4. Na tyto zakázky můžeš reagovat svou nabídkou. Nabídkovou cenu nastav tak, aby zadavatele zaujala. Jsme na začátku a většina uživatelů zatím nemá hodnocení. Cena je pro toto zaváděcí období velmi důležitá. Svou cenovou nabídku můžeš kdykoli v průběhu nabídkového řízení upravit. Pamatuj i na to, že zadavatel může kdykoli v průběhu nabídkového řízení jednu z nabídek příjmout.
  5. Při odeslání nabídky dostaneš informaci o počtu kreditů, který Ti bude blokován pro případ, že Tvoje nabídka bude úspěšná.
  6. Pokud bude Tvoje nabídka vybrána, příjde Ti do mobilní aplikace, mail a do portálu kontakt na zadavatele zakázky.
  7. Tvým úkolem je zadavatele kontaktovat a v souladu s nabídkou a v dohodnutý čas odvést slíbenou práci.
  8. Zadavatel Ti vyplatí dohodnutou odměnu a ohodnotí Tvou práci. Dobré hodnocení je velmi důležité pro získání dalších zakázek.
  9. Nakonec Ty provedeš hodnocení zadavatele, tak aby ostatní měli jistotu, že i z Tvého pohledu šikuly proběhlo vše podle dohody.

A nyní už jen přejeme spoustu úspěšných zakázek :-)

 

Vyřešmito