Vyberte portál:

Roman K. - Hodinový manžel Praha

4.7
Celkem přidáno 15 hodnocení
Roman K.
Praha
4.7
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 28.8.2018
Ivana B.
Zakázka
21.9.2018
S panem Košákem byla dobrá a rychlá komunikace. Změřil a skoukl, sehnal a vyměnil sklo během asi hodiny nebo dvou. Sklo nebylo drahé.
Rychlá domluva, pan Košák přišel připravený, vše udělal, tak jak jsme se dohodli, dokonce navrhl a připevnil zrcadlo navíc!!! Jsem spokojená! :)
Skvělá domluva, pán má vždy nějaké řešení a je mi s ním radost spolupracovat. Děkuji moc!
Roman Košák je nejenom velmi příjemný, ale také moc ochotný. Opravil mi pračku, která měla ucpané čerpadlo. Příště, až budu něco potřebovat, ráda se obrátím opět na něj.
Rychlá domluva a vstřícnost a velice precizně odvedená práce, určitě doporučuji a ráda ještě někdy využiji služeb pana Košáka.
Rychlost, poradil, udělal - spokojenost doporučuji
Potřebovala jsem vymalovat kuchyňku, pan Košák přijel včas, byl velmi ochotný a vstřícný, nakonec mi vymaloval i záchod a koupelnu. Vše krásně a čistě odvedeno. Super spolupráce. Mohu jen doporučit.
Pana Košáka mohu také vřele doporučit. Rychlá domluva, vstřícnost a kvalitně odvedenou práci oceňuj, jsem moc spokojená. Potřebovala jsem uchytit radiátor na zeď.
Pana Košáka můžu určitě doporučit. Rychlá komunikace, dobře provedená práce, je vidět, že ho to baví a rozumí tomu, co dělá. Příjemný a usměvavý člověk.