Roman K. - Praha

4.8
Celkem přidáno 16 hodnocení
Roman K.
Praha
4.8
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 28.8.2018
Jana H.
Zakázka
2.10.2020
Musím upozornit na práci týmu pana Romana Košáka a firmu Dominik Koucký. Firemní telefony neexistuji, na maily nikdo neodpovídá a pokud Vám pan Košák telefon zvedne a pochopí kdo volá, ihned zavěsí. Velmi drahá deratizace po předchozím nájemci - do pár dnů mravenci, kuchyňská pracovní deska-dřevotříska,uchycená, plastovými chytkami používanými na poličky a ke stěně kuchyňské linky je izolována podlahovou lištou (má i prostor pro kabely od TV, a je na několi částí, odpad pro myčku vytvořen tak, že se myčka nevleze do prostoru, nepřesahuje ani přes šuplíky,v koupelně to stále kape, za skříněmi nebylo vymalováno a tak dále. Chyba byla uhradit za tuto práci přes 30.000 dopředu v zálohách. Katastrofální práce a ještě katastrofální přístup. Pánové se chlubí profesionalitou a státními zakázkami. S recenzí jsme čekali na případnou reklamaci. Hodnocení nula.
Všechno bylo v pořádku.
Šikovný mladík, který je člověkem na svém místě. Naprostá spokojenost. Rádi se na něj obrátíme, když bude třeba.
Pana Košáka můžu určitě doporučit. Rychlá komunikace, dobře provedená práce, je vidět, že ho to baví a rozumí tomu, co dělá. Příjemný a usměvavý člověk.
Pana Košáka mohu také vřele doporučit. Rychlá domluva, vstřícnost a kvalitně odvedenou práci oceňuj, jsem moc spokojená. Potřebovala jsem uchytit radiátor na zeď.
Potřebovala jsem vymalovat kuchyňku, pan Košák přijel včas, byl velmi ochotný a vstřícný, nakonec mi vymaloval i záchod a koupelnu. Vše krásně a čistě odvedeno. Super spolupráce. Mohu jen doporučit.
Rychlost, poradil, udělal - spokojenost doporučuji