Jan B. - Praha

4.9
Celkem přidáno 7 hodnocení
Jan B.
Praha
4.9
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 21.10.2018
Děkuji a doufám v další spolupráci!
Skvela komunikace a velmi hezky odvedena prace. Urcite doporucuji!
Pana Bernáška mohu jen doporučit - skvělá domluva i práce. Se vším si bez problémů poradil a to i přes vrtochy nábytkové společnosti, která montáž nábytku nijak neusnadnila:)). Navíc ho celou dobu neopustil pozitivní přístup, což je vždy bonus navíc. Panu Bernášku děkuji a těším se na další spolupráci :)
Výborná komunikace a rychlé uskutečnění. Ocenila jsem spolehlivost, precizní a rychlou práci. Vše proběhlo podle domluvy. Děkuji a doporučuji :)
Rychlá práce, sympatický pán. Mohu doporučit.
Pana Bernáška stoprocentně doporučuji, je velice spolehlivý a práci vykonal na výbornou. Přijel na čas, velice pozitivně naladěný, naložil vše co se stěhovalo do auta, připevnil perfektně gauč na střechu auta a dovezl to kam bylo potřeba a poté zase vše vynesl nahoru do bytu. Určitě panu Bernáškovi zavolám přístě znova.
Děkuji mnohokrát panu Bernáškovi za boží trpělivost s mým nočním stolkem. S víceméně nepoužitelným návodem se bravurně vypořádal a zbytečně překombinovanou montáž stolku zvládl. Ocenila bych i velmi pozitivní přístup, plánovaný čas na montáž byl max. hodinu a musel tu zůstat 2.5 hodiny, jelikož návod byl nejasný, což bral velmi sportovně a s humorem. 4 hvězdičky pouze kvůli drobným zaškobrtnutím při montáži, ale jinak vše perfektní a určitě doporučuji, neváhala bych využít jeho služeb znovu!