Vyberte portál:

Montáž kuchyňské linky

Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Ostrava 8 (70800)
Termín realizace
3.11.2018 00:00 - 5.11. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ano
Poznámka
Montáž kuchyňské linky
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Josef W.
(32x)
(32x)
Přizpůsobím se
200 Kč
Josef W.
se ptá:
Dobrý den, účetní doklad je podmínkou? Děkuji Wrobel
Dobrý den, potřebuji oklad do nákladů, které budu odečítat za pronájem nemovitosti. Nicméně, zajímá mne, jestli, pokud bych doklad nepožadovala, zda by se to promítlo do ceny za práci. Prosím, napište mi cenovou nabídku obojího.
Děkuji a přeju krásný den. m. orsi
Josef W.
se ptá:
Jelikož nemám bližší informace o kuchyňské lince nemohu blíže určit nějakou cenu. Potom nemohu psát cenovou nabídku z důvodu veřejne komunikace v těchto zprávách.
Pár otázek. Kde je kupovaná linka? Jaká je její délka? Jedna se o kompletní sestavení, pověšení, vyřezání otvoru na dřez, zabudování dřezu kohoutku a odpadů? Popřípadě zabudování jiných spotřebičů?
Je to linka z Ikea. Naproti sobě jsou z jedné strany dvě skříňky š. 60 dole a čtyři š. 60 nahoře s tím, že do jedné se zabuduje digestoř. Na této straně bude indukční deska, dřez, sam. stojící pračka a sam. stojící myčka.
Naproti bude sam. stojící lednice, a dále dole skříňka š. /v. 60x140 na vestavnou troubu a dvě skříňky 60x80. Nahoře budou dvě skříňky š. 60.
Poslala bych Vám nákres, ale zde tato možnost není.
Pokud byste mohl kuchyň nejen smontovat, ale i zabudovat dřez, odpady a spotřebiče, tedy i provést výřezy do desky a upravit skříňky, napište mi, prosím, obě ceny zvlášť. Tedy za samotnou montáž a zavěšení a pak ostatní práce. Děkuji.
Josef W.
se ptá:
Děkuji za odpověď. Podám svou nabídku a vy jí přijměte. Potom se Vám ukážou moje kontakty. Pokud se nedomluvíme můžete poptávku obnovit.
Děkuji. Přeju pěkný den.