Vyberte portál:

Usazení nové sprchové vaničky, obložení, napojení odpadů

Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 8 (18000)
Termín realizace
17.11.2018 00:00 - 25.11. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Potřebujeme vyměnit sprchovou vaničku a napojit odpad lépe než byl. Starou sprchovou vaničku (80x90x15) jsme vybourali, bylo nutné odsekat část obkladů, aby šla vyndat. Potřebujeme nyní vybrat novou vaničku, chtěli bychom zkonzultovat jakou koupit, možná bychom chtěli nižší než byla původní ale zase ne drahou. K odpadu z vaničky byl napojen i odpad z kuchyně, ale bylo to udělané špatně a do vaničky vytékal odpad z kuchyně, potřebujeme to předělat, nyní to půjde, dříve když tam byla vanička tak k tomu nebyl přístup. Je potřeba také dodělat obložení, které se muselo vysekat kvůli vyndání vaničky a pokud bude vanička nižší tak i více- stejné obklady ale nemáme, takže buď tam dáme jiné nebo pokud by existoval jiný materiál, který se tam nechá dát, tak by to nebylo špatné a nebylo by to jako pěst na oko. Potřebovali bychom to udělat co nejdříve.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Marko R.
(12x)
(12x)
Přizpůsobím se
300 Kč
Antonín B.
(2x)
(2x)
Přizpůsobím se
200 Kč
Marko R.
se ptá:
Dobrý večer.Zítra odpoledne mužu se u Vás zastavit a podivat se na to a v připadě domluvy od 19.11.18 začit na tom pracovat.Po přimoutí mé nabidky dostanemé na sebe kontakty a muže se začit.S pozdravem Marko.
dobraá prasárna to dělaj umělci dát tam flexi připojení za 25 kč které praská a ucpává se v tech varhankách hold dneska dělá každej instalatera ahovno uměj