Vyberte portál:

Rozvod elektřiny pro novou kuchyň v panelovém bytě

Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Frýdek-Místek
Termín realizace
30.6.2018 00:00 - 3.7. 00:00
Předpokládaná odměna
5000 Kč
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Vytvoření elektroinstalace pro novou kuchyň v panelovém domě. Stávající elektřina mi nevyhovuje z důvodu pořízení nových elektrospotřebičů ( myčka, el.trouba...) Potřebuji více samostatných zásuvek. Cenu bychom ladili dohodou, protože nemám představu, na kolik taková zakázka vyjde.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Josef W.
(32x)
(32x)
Přizpůsobím se
4000 Kč
Josef W.
se ptá:
Dobrý den, máte představu o realizaci i s materiálem nebo jen čistě práci?
Děkuji Wrobel.
Lenka H.
odpovídá:
Dobrý den, ano asi i s materiálem, jako nové zásuvky, natažení kabelů ve zdi...Jednoduše řečeno, hledám nějakého odborníka, který by sem přišel a podle zadaného návrhu nové kuchyně navrhl a udělal zásuvky. Dosavadní řešení určitě stačit nebude, je tu spousty prodlužovaček a jak jsem zjistila, není to ideální, zejména pokud si chci pořídit myčku atd..
Dále nemám představu o ceně, nevím kolik mě taková věc bude stát.
S pozdravem Hrušková Lenka
Josef W.
se ptá:
Děkuji za odpověď, dám svou nabídku do aplikace a do budoucna pokud si mě vyberete bych vám dal cenovou nabídku. Cena by potom byla upravena podle typu a množství zásuvek atd.
Lenka H.
odpovídá:
Děkuji, ještě chvíli počkám, jste zatím první, ale počítám s vaší nabídkou.
Hezký den
Hrušková Lenka
Lenka H.
odpovídá:
Ještě mám dotaz prosím. Realizace by trvala jak dlouho? Zvládlo by se to např. za jeden den? Abych věděla, jak a kdy obědnat další řemeslníky, ( na podlahy, zednické práce...)
Děkuji
Lenka H.
odpovídá:
Všimla jsem si na vašem profilu, že ovládáte spoustu, pro mě užitečných prací. V termínu od 30.6. - 15.7. 2018 budu rekonstruovat část bytu a pořizovat novou kuchyň. Scháním řemeslníka, který by si poradil se zednickými pracemi ( odstranit kachličky a připravit zeď na další instalaci do kuchyně),vyměnit starou plovoucí podlahu za novou v kuchyni a chodbě a vymalovat chodbu, kuchyni, koupelnu, záchod a ložnici vše na bílo a zazdít jedny dveře. Pokud byste měl zájem zrealizovat i tohle, mohli bychom se domluvit.
S pozdravem Hrušková Lenka
Josef W.
se ptá:
Rozvod elektroinstalace je cca 1 až max 2 dny podle materiálu zdiva a množství zásuvek. Poté 1den na montáž zásuvek, vypínačů, spotřebičů. Montáž se provádí až po montáži linky a všech stavebních úprav.
Josef W.
se ptá:
Děkuji za nabídku, jsem schopen všechny tyto práce zvládnout a určitě se dá domluvit.
Lenka H.
odpovídá:
Tak to jsem ráda. Považuji za výhodu, když svou rekonstrukci zadám jedné firmě, jednomu člověku, aspoň bude lepší domluva ohledně návaznosti prací. Pokud byste měl tedy čas v daném termínu, určitě bychom se domluvili. Asi byste se přijel podívat na současný stav a odhadli bychom cenu. Mám od 30.06. -15.07. dovolenou, takže se mohu přizpůsobit vašemu času. Pokud souhlasíte, tak si vás zamluvím a dál už nebudu hledat.
Josef W.
se ptá:
Ještě jednou děkuji, určitě se domluvíme.