Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 3 (13000)
Termín realizace
26.1. 00:00 - 10.2. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Vymalování: Komplet vymalování  jedné místnosti, která má po obvodu cca 17 metrů. V ostatních místnostech zapravení spodní části, která je "zničená" od koberce a zamalování jen přes tuto část (nebude vidět, takže není potřeba celé stěny). V řešení: Jestli zapravit i strop nebo ne (upřesnila bych)

Garnyže:Demontáž starých žaluzií (9 ks) a instalace stropních garnyží (6 ks)
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Pavel B.
(78x)
(78x)
Přizpůsobím se
350 Kč
Honza R.
(33x)
(33x)
Přizpůsobím se
8500 Kč
Miroslav G.
(32x)
(32x)
Přizpůsobím se
7000 Kč
Pavla B.
má dotaz k nabídce od Pavel B.:
Dobrý den, děkuji za Vaši nabídku. Předpokládám, že cena je bez materiálu (barvy apod.)? Potřebovali bychom kdybyste si bílou barvu na stěny donesl sám. Garnyže budou s příslušenstvím, které k nim bylo zasláno samozřejmě k dispozici. Pokud byste mi tedy napsal i cenu za tu barvu, abychom měli přibližnou cenu. Děkuji za odpověď.
Pavel B.
se ptá:
Dobrý den,
Ano, cena je pouze za práci, včetně dopravy. Materiál, v tom není započítány. Nicméně, cca 20 kg piksle bílé barvy, vyjde okolo 700 kč , trošku kvalitnější barvy. ( Což by mělo, asi stačit. ) Nicméně, uvidíme jaká bude spotřeba. Budu mít, od toho účtenku.

Děkuji s pozdravem
Bárta Pavel
Pavla B.
odpovídá:
Dobrý den,
děkuji za rychlou odpověď. Jasně, tomu rozumím. Měl byste, prosím, během zítřka čas se tam otočit a podívat se na to, jak to tam vypadá. Bude tam zítra majitel kanceláří, tak by Vám vše upřesnil a byli bychom závazně domluveni. Termín práce, kdybyste mohl 4. nebo 5. 2., to by tam snad žádní řemeslníci už neměli být a měl byste na to mít klid.

Děkuji,
Babínková
Pavla B.
má dotaz k nabídce od Miroslav G.:
Dobrý den, pane Mirku,

chtěla bych se zeptat, zda byste měl možnost se přijet do kanceláří, kde by probíhala vaše práci přijet podívat a omkrnout to? Co se týče demontáže žaluzií a instalace garnyží, tak tam není změna. Akorát ohledně výmalby by šlo pravděpodobně místo jedné místnosti, by šlo o dvě místnosti - obvod 34 m, na výšku cca 3 m. V ostatních místnostech zůstává zapravení podel lišt + zamalovat případně potřebná místa kolem vypínačů a světel (domluvilo by se na místě při prohlídce).

Barvu bychom brali ideálně Primalex Plus matnou bílou.

Dejte mi, prosím, zda by byla obhlídka a ostatní možné plus případně upravit cenovou nabídku - možná bude lepší hodinová taxa + zvlášť za spotřebovaný materiál.

Babínková
Miroslav G.
odpovídá:
Ano přijedu se podívat. Přijměte mou nabídku a domluvíme se na místě. Přijedu se podívat klidně dnes nebo dle domluvy. Hezký den.
Pavla B.
odpovídá:
Dobrý den, mohl byste, prosím, přijet zítra (čtvrtek) na 9:00 případně 14:30 na adresu Sabinova 707/7, Praha 3? Napište mi, který čas by Vám vyhovoval. Počkal by na vás přímo pan majitel a vše by s vámi probral a domluvili byste se. Děkuji.
Pavla B.
má dotaz k nabídce od Honza R.:
Dobrý den, pane Roxere,

chtěla bych se zeptat, zda by tedy bylo možné se přijet do kanceláří, kde by probíhala vaše práci přijet podívat a omkrnout to? Co se týče demontáže žaluzií a instalace garnyží, tak tam není změna. Akorát ohledně výmalby by šlo pravděpodobně místo jedné místnosti o dvě místnosti - obvod 34 m, na výšku cca 3 m. V ostatních místnostech zůstává zapravení podel lišt + zamalovat případně potřebná místa kolem vypínačů a světel (domluvilo by se na místě při prohlídce).

Barvu bychom brali ideálně Primalex Plus matnou bílou.

Dejte mi, prosím, zda by byla obhlídka a ostatní možné plus případně upravit cenovou nabídku - možná bude lepší hodinová taxa + zvlášť za spotřebovaný materiál.

Babínková
Honza R.
se ptá:
Dobrý den,

prohlídka je samozřejmě možná.
Na základě hotovostní zálohy 500,-
(odectena od ceny prace v pripade realizace)

Preferuji cenu za dílo, nikoli hodinovou taxu.

Po přijetí nabídky se Vám zobrazí moje telefonní číslo, zavoláme si a domluvíme podrobnosti.

Děkuji, Roxer