Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 2 (12000)
Termín realizace
13.12.2018 11:00 - 20:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ano
Poznámka
Vymalování bytu o rozloze 61 m2 základní bílou barvou.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Lukáš I.
(3x)
(3x)
Přizpůsobím se
200 Kč
Petr Š.
se ptá:
Dobrý den
Zaujala mě vaše nabídka,jsem vyuceni malíř,můžu popř poslat reference na sebe,jsem schopný vymalovat byt za 6000 kč kdyby jste měl zájem napište,hezký den přeji.
Šindelář
Lukáš I.
se ptá:
DOBRÝ DEN , mám spousty dokonce bych zakázek i referencí a mám momentálně 2 dny volno.. mohu malovat takřka ihned doklad není problém , přijměte mou nabídku a mužem se domluvit, určitě nebudu střílet cenu jak kolega nade mnou bez zjištění stavu cen ale mužem se domluvit podívat a najít nejlevnější řešení plus zajistil materiál za výhodnější cenu, přijměte mou nabídku a zavolsme si..
Lukáš I.
se ptá:
Dokoncenych zakazek a Zjištění stavu stěn ..omlouvam se zradila mě t9
Petr Š.
se ptá:
Pane Lukáši,chci se zeptat kolik jste malovali bytů? Máte školy? Jste drogista? Malíř,lakyrnik? Já ceny nestrilim,ale znám lidi co ničí ceny,aby za každou cenu získal zakázku,nákup barev,odvoz a levné ceny za barvy je snad samozřejmostí.
Lukáš I.
se ptá:
Vy jste výucen, A já mam dokonce maturitu , jsem malíř zedník atd všechno kolem,kompletní rekonstrukce, taky už mám několik roků firmu a dokonce v praze podnikal na ICO v tenhle těžké době a velké konkurenci a stále dýchal to svědčí o něčem.. já určitě ceny nesnižuje naopak nesnáším lidi co pravi za např 6500 nabízejí 2000 atd , viz naši spoluobčané z východu co z nich táhne levný chlast a vše umí..
Lukáš I.
se ptá:
Omlouvam se za T9