Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 5 (15000)
Termín realizace
1.3. 00:00 - 7.3. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Dobrý den,
potřebovali bychom začátkem března zrealizovat rekonstrukci kuchyně, kterou nám přijedou instalovat 8. a 9.3. a předtím potřebujeme vystěhovat starou kuchyni, oškrábat omítky, posunout několik zásuvek a posunout odpady, vymalovat a následně zapojit spotřebiče.
Vím, že píši dost pozdě,. ale měli jsme někoho předjednaného, ale nakonec to termínově neklaplo. Tak než posuneme instalaci linky, zkouším, zda by se to nedalo ještě stihnout.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Petr A.
(184x)
(184x)
Přizpůsobím se
400 Kč
Honza R.
(22x)
(22x)
Přizpůsobím se
5000 Kč
Roman K.
(16x)
(16x)
Přizpůsobím se
250 Kč
Daniel Ř.
se ptá:
Napište mi. Cena 300h. Manzelberoun.cz
Roman K.
odpovídá:
Dobrý den cena je 250 kč hod osoba práce pro 2 lidi nebo možná cenová kalkulace po domluvě na místě pokud by jste měl zájem budu se těšit na spolupráci z pozdravem pěkného večera přeje Roman Košák za Roman story s.r.o
Roman K.
se ptá:
Dobrý večer p.Lenko pokud by jste měla zájem hodinová sazba 250 kč osoba práce pro 2 osoby a nebo možný cenový rozpočet po prohlídce přímo na místě pokud budete mít zájem budu se těšit na naši spolupráci z pozdravem pěkného večera přeje Roman Košák za Roman story s.r.o
Michal Z.
se ptá:
Dobrý den,jsme svá já elektrikář kolega zedník ale menší věci si po sobě dávám do původního stavu.Rekonstrukce a realizace rozvodů pro kuchyňě je téměř denní chléb.Dělám s profi nářadím (v novostavbách kvůli prachu.Má cena by byla za celé dílo.Nutno vidět plánek, konzultace zdarma.Termínově je to ideální.P+M Servis , Zvolský.
Michal Z.
odpovídá:
Neuvedl jsem cenu mám málo info ale počítejte standardně za klasickou kuch.8000,-