Vyzvednout zboží v obchodě, odvézt, a smontovat, cca 3ks nábytku a vystěhovat původní 3 ks nábytku. A přivrtat stávající regál ke zdi (panel).

Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 9 (19000)
Termín realizace
9.6. 00:00 - 10.6. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Vyzvednout zboží v obchodě, odvézt, a smontovat, cca 3ks nábytku a vystěhovat původní 3 ks nábytku. A přivrtat stávající regál ke zdi (panel).
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Miroslav G.
(32x)
(32x)
Přizpůsobím se
450 Kč
Miroslav G.
se ptá:
Dobrý den, jak velký je ten nábytek? Děkuji
Žaneta M.
odpovídá:
Dobrý den, je to šatní skříň, 81 × 52 × 168 (š x h x v). Dále botník, 55 × 36 × 109 (š x h x v), komoda 74 × 45 × 85 (š x h x v). To jsou rozměry nového nábytku, ale rozměry v balení (krabice) nevím. Já mám malé auto a po nehodě, takže to nemám jak odvézt. Možná k tomu ještě nástavec na skříň, ale to ještě rozmýšlím.
Pak ještě vystěhovat velkou skříň (podobné rozměry jako nahoře), ale to potřebuji vystěhovat přímo z bytu.
A pak potřebuji přidělat regál (stávající) ke zdi, kácí se. Ale nemám příklep.vrtačku a ani potřebný materiál.
Miroslav G.
odpovídá:
S tím nábytkem to nebude problém, mám kombíka to se mi tam vejde. A tu velkou skřín co chcete vystěhovat tu také odvézt? Nebo jen vystěhovat někam do chodby....S přivrtáním regálu není vůbec problém, nářadí, hmoždinky a šrouby mám.
Žaneta M.
odpovídá:
No, já tu skříň chci vyhodit a ten stávající nábytek. Ani nevím, kam se to dává... Komodu a botník můžu dát ke kontejnerům, ale tu velkou skříň, to nevím, kam s ní. Spíš bych potřebovala, než to vyzvedneme, jestli byste se tu stavil (Letňany) mi přeměřit, jestli se to vejde, co jsem vymyslela. Jestli jsem to změřila dobře. Byl by to problém? Sice to už mám objednané k vyzvednutí, ale abych nekoupila úplně blbost.
Miroslav G.
odpovídá:
Problém to samozřejmě není se u Vás zastavit a přeměřit to. Přijměte mou nabídku a já se u Vás dnes zastavím. Změnil jsem nabídku na hodinovou sazbu poněvadž nevím jak to tam u Vás vypadá a kolik s tím bude práce. Na konečné ceně se domluvíme na místě. Až přijmete mou nabídku tak se Vám ukáže mé číslo a zavoláme si. Děkuji
Žaneta M.
odpovídá:
Jak dlouho by to tak cca trvalo? Jde mi o to, to celé realizovat, přeměřit, jet vyzvednut, vystěhovat a smontovat? Na kolik hodin to vidíte? Protože já mám dnes večer schůzku a potřebuju se připravit, jít nakoupit a nevím, jestli bych Vám mohla být úplně k ruce, celou dobu pak. Pokud bychom to realizovali dnes.
Žaneta M.
má dotaz k nabídce od Miroslav G.:
Respektive za mnou večer někdo přijde, cca 18.hod a předtím potřebuji jít nakoupit a připravit se... 🙂 Takže jestli byste to pak zvládl sám, nebo máte nějaký časový odhad?
Miroslav G.
odpovídá:
Časový odhad je tak 3-5 hodin. Počítáno i s dovozem nábytku.
Miroslav G.
se ptá:
Tak to klidně můžeme nechat na zítra :-) když máte dnes na pilno...já bych zítra odpoledne přijel, změřil, jel pro nábytek a pak to smontoval.