Vyberte portál:

Vymalovat obývací pokoj s kuchyňským koutem - po vytopení sousedem. Položit novou plovoucí podlahu, demontáž a montáž stávající kuchyňské linky.

Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Nelahozeves (27751)
Termín realizace
1.5.2020 00:00 - 31.8. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
prosím o nabídku na vymalování a práce s tím související - po vytopení od souseda. Místnost je cca 7,3 x 6m velká. Jedná se o obývací pokoj s kuchyňským koutem. Dále bychom potřebovali položit plovoucí podlahu a celou místnost olištovat. Podlahu, lištu i parozábranu máme. Vzhledem k tomu, že součástí je i kuchyňský kout, bude potřeba stávající linku demontovat a následně instalovat zpátky.

Děkuji za nabídky.

Jana Steinhauserová
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Tomáš K.
(14x)
(14x)
Přizpůsobím se
23000 Kč
Michal Š.
(0x)
(0x)
Přizpůsobím se
20000 Kč
Tomáš K.
se ptá:
Dobrý den.
Bude se pouze malovat, nebo škrábat a stukovat? Barva bílá a máte ji?
Jak je velká kuchyňská linka?
Děkuji
Jana S.
odpovídá:
Dobrý den, na zdech jsou od podlahy mapy po vytopení do výšky cca 30cm. Tedy asi bude potřeba i oškrábat. Ohledně štukování nejsem schopná posoudit.
Barvu jsme schopni pořídit.
Jana S.
odpovídá:
Velikost kuchyňské linky doplním později.
Děkuji.

JS
Tomáš K.
se ptá:
Ok. Ja bohuzel nejsem schopen takhle bez velikosti kuchyně posoudit kolik cca času to zabere. Zkuste to alespoň nafotit a uvidíme. S pozdravem
Jana S.
odpovídá:
Dobrý den,
kuchyň je ve tvaru U, 2,6 - 2,7 - 1,65. Na straně 2,6, jsou dvě velké skříně (vestavná lednice s mrazákem a v druhé je vestavná trouba s mikrovlnkou). Jinak po zbytku je pracovní deska s varnou deskou a ta je plynová.
Tomáš K.
se ptá:
Dobrý den
Budete chtít zakázku realizovat?
S pozdravem Tomáš Kopecký
Jana S.
odpovídá:
Dobrý den, zakázku realizovat chceme. Můžete mi prosím napsat, jak dlouho bude realizace trvat? Případně šlo by realizaci provést koncem června nebo začátkem července příštího roku?
Děkuji za info.

Jana Steinhauserová
Tomáš K.
se ptá:
Dobrý den.
Byla by to práce na cca tři dny.
Konec června, nebo začátek července v příštím roce ještě nemám žádné plány. Takže pokud neumřu, tak to realizovat půjde.
S pozdravem Tomáš Kopecký
Jana S.
odpovídá:
OK, děkuji za info. Pokud by to tedy šlo, tak první týden v červenci 1.-3.7. Já pak budu mít prodloužený víkend na to, abych uklidila. Bude možné se nějak dopředu setkat, je možné, že do té doby ještě něco vymyslím. Koketuji s myšlenkou vyměnit varnou desku (místo té plynové dát indukci) a vyměnit pracovní desku na lince. Samozřejmě to bude nad rámec této nabídky.

Děkuji za info.

Hezký den.

Jana Steinhauserová
Jana S.
odpovídá:
Dobrý den, 6.1. jsem Vám psala e-mail a dosud nemám odpověď. Můžete se mi prosím ozvat.
Děkuji

Steinhauserová