Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace
Kdekoliv
Termín realizace
5.10.2019 00:00 - 29.2.2020 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Dobrý den,

rádi bychom jsme si nechali udělat podstavec pod myčku, který by měl odolat vlivu vody.

Na čtyřech obrázcích můžete vidět, kde dnes máme umístěnou myčku (na březu), kde nám zřejmě již začíná trochu hnít myčka, ale hlavně přívodové hadice k myčce.

Myčku bychom chtěli mít umístěnou na tom samém místě (kvůli nedostatku místa v malém bytě), ale na podstavci.

Podstavec by měl mít rozměry 640 mm x560 mm a maximální výšku i s nožičkama 5,5 cm, optimálně 5 cm. S tím, že by 2 cm měla výšku deska a 3 cm nožičky.

Celkově jsem navrhl, jak by deska mohla vypadat. Jedná se vždy o horní pohled, ale jednou se jedná o horní část desky, kde by měly být hrany, které by zabránily pádu myčky z desky a zároveň by z horní strany mělo být něco na uchycení kabelů, co by zamezilo jejich napadání plísněmi. Také mě napadá, že by v desce mohly být nějaké otvory pro odtok vody (není naznačeno na plánku), aby nám nehnila deska a myčka a kabely na ní, když jsou v blízkosti březu.

Co se týče spodní strany, tak tam bych si představoval 11 nožiček s rozměry 20 mm x 40 mm x 30 mm a s prostredni nožičkou, aby se deska neprohýbala s rozměry 30 mm x 70 mm x 30 mm.

Finální počet nožiček nemusí být takový, ale takhle jsem si nějak dokázal představit, že by to mohlo vypadat.

Předem Vám děkuji za nabídky.

Michal Severa
Vlastnosti zakázky
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Michal J.
(2x)
(2x)
15.12.2019
3500 Kč
Michal S.
má dotaz k nabídce od Michal J.:
Dobrý den,

rád bych se zeptal, jak by bylo možné dle Vás tento problém vyřešit. Na březu, který má šířku 43 cm, by nic stát nemělo. Také bych se rád zeptal, zda by nějak šlo zabezpečit to, aby hadice nebyly položeny na březu, aby nehnily. Bohužel linka není naše a neradi bychom do linky nějak zasahovali a vyřezávali do ní díry.

Předem děkuji za odpověď

Michal Severa
Michal J.
se ptá:
Dobrý den,
nožičky bych posadil před a za dřez,podle fotek je místa dostatek a hadice bych vedl vedle myčky nebo pod ní,záleželo by na výšce podstavce.V žádném případě bych však nevolil celodřevěné provedení.Myčku bych se snažil posadit co možná nejvýše, abych pod ní mohl využívat odkapovou plochu dřezu.