Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 4 (14000)
Termín realizace
4.10. 00:00 - 14.10. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Dobrý den. V bytě, kam jsem se nastěhoval, jsou ve dvou místnostech části "zaslepených oken". V příloze jsou přiloženy fotografie. Měl bych zájem o odstranění současného řešení a následnou úpravu stěn.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Vojtěch B.
(0x)
(0x)
Přizpůsobím se
500 Kč
Matouš H.
má dotaz k nabídce od Vojtěch B.:
Dobrý den, osobní prohlídka je mozna. Chci se ujistit - Vámi nabídnuta cena je konečná, tj. práce, materiál i doprava? Děkuji.
Vojtěch B.
odpovídá:
to je právě to že když se podívám na tu práci tak můžu přesně spočítat kolik to bude také s fotek přesně to neodhadnu rád bych řekl takle konečnou cenu už ted.
Matouš H.
odpovídá:
Bohužel mě nenadá, jak by ta prohlídka šla zrealizovat, když si nemůžeme předat kontaktní údaje před akceptací nabídky. Napadá Vás nějaký způsob?
Vojtěch B.
odpovídá:
tak teď už to zvládnete zaplatit
Vojtěch B.
se ptá:
dobrý den tak jak to vypadá. mam svama počítat tedy???
Matouš H.
odpovídá:
Dobrý den, dovolil bych se zeptat - jak je možné, že dosud nemáte žádnou realizovanou zakázku (a tedy ani referenci), ač jste zde zaregistrovaný už od roku 2019? Doufám, že se neurazíte, ale snažím se být opatrný.
Vojtěch B.
odpovídá:
je to naprosto jednoduché vzdy každému uděláme co potřebuje rychle levně kvalitně a když šou nejvíc spokojeni zapomenou tam napsat recenzi zruší profil a už se nedočkáme recenze. tak takle chápu vás že se ptáte a proto mne to nevadí zodpovědět vaši otázku.