Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 9 (19000)
Termín realizace
31.1.2020 08:00 - 20:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Dobrý den, poptávám pomoc s úklidem v bytě 3+kk (cca 77 m2) mezi starými a novými nájemníky. Tzn. mytí oken včetně žaluzií, kompletní úklid kuchyňské linky, koupelny, otření a vytření nábytku atd. V ložnici a dětském pokoji se jedná už jen o mytí oken se žaluziemi. Byt se nachází na Sídlišti Čakovice. Některé prostředky na úklid mohu poskytnout, ale pokud jste zvyklí na jiné, nebráním se. Vše je o domluvě. Předem děkuji za nabídky.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Pavel B.
(70x)
(70x)
Přizpůsobím se
200 Kč
Dagmar H.
(12x)
(12x)
Přizpůsobím se
1500 Kč
Dagmar H.
se ptá:
Dobrý den, chcete úklid jenom v pátek? Mohla bych zítra nebo v sobotu. Dagmar
Eliška M.
odpovídá:
Dobrý den, děkuji za zprávu. Tak po přeorganizování bych to zítra měla zvládnout :-) Šla by 9.00 h? Adresa je Bermanova 975/19, Pha - Čakovice. Sešly bychom se dole před vchodem, dobře? Věci na úklid máte svoje nebo mám přivézt? Díky za zájem a budu se případně těšit :-)
Dagmar H.
se ptá:
Tak se omlouvám, v sobotu nemohu, jediné zítra kdykoliv.
Dagmar H.
se ptá:
Mohla bych být u vás mezi 9-10 hod a čistící prostředky mám svoje, akorát bych potřebovala od vás vysavač, kýbl a mop ;-)
Eliška M.
odpovídá:
Dobře :-) já tam budu kolem té deváté, půjdu tedy nahoru do bytu a až dorazíte, tak cinkněte na zvonek Michalcovi, je myslím, poslední :-) a vysavač, kýbl a mop přivezu :-) budu se tedy těšit. Hezký den a těším se. EM
Dagmar H.
se ptá:
Ok budu tam
Štítek: