Vyberte portál:

Oprava zdí v zasklené verandě a nová dlažba na venkovní terase

Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Stanoviště, okres Brno - venkov
Termín realizace
30.3.2018 00:00 - 30.9. 00:00
Předpokládaná odměna
5000 Kč
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Oprava starých zdí - zarovnání dír a nová omítka. Venkovní dlažba - zrušení stávající a položení nové včetně rozšíření celkové plochy venkovního posezení. Realizace včetně nákupu materiálu. Neumím předpokládanou cenu odhadnout, pošlete nabídku (položku jsem vyplnila protože mě to nepustí dál)
Radovan R.
se ptá:
Cenu jste navíšila moc vysoko. 50 kreditů momentálně nemám a tím pádem mi to nedovolí dát nabídku.
Renata K.
odpovídá:
Dobrý den Radovane, jsem tu nová, takže jsem nevěděla že cenu musím dávat úměrně k nějakým kreditům. Zkusím cenu změnit.
Žaneta P.
se ptá:
Dobrý den, provádíme veškeré stavební práce a to: Výkopové, bourací,dlaždické, zednické, rekonstrukce bytu, domů, koupelen renovace zahrad, vyklízení bytů,domu, sklepů apod.) s prací máme skušenosti více než 30 let. Pokud máte nějakou zakázku, Měli bychom velký zájem čekám na odpověď s přáním hezkého dne Plachetkova
Renata K.
odpovídá:
Dobrý den Žaneto, zakázku mám vloženou. Budu ráda když se o vaší společnosti dozvím více.
Žaneta P.
se ptá:
Dobrý den, jsem OSVC takže dělám tyhld stavební práce na živnost,a práci bychom mohli začít ihned práci odhaduji i s materiálem na 28 000kč cena není pevná pokud by jste měla zájem mohli by jsme se domluvit na realizací práce přeji krásný den.
Renata K.
odpovídá:
Zatím zde nemáte žádné reference, mohu je získat někde jinde? Ráda začnu co nejdříve s někým skutečně spolehlivým, ale tuto skutečnost si nejdříve prověřím. Pokud jste na trnu 30 let, určitě to nebude žádný problém.
Radovan R.
se ptá:
Tohle je docela neprofesionální odhad Žaneta, nevíte rozměry ničeho a plácnete od pasu částku. Vás bych si určitě domů nepozval.
Radovan R.
se ptá:
Já se taky zabívám zedničinou, sice teď momentálně dělám sádrokartony. Ale Váš problém bych dokázal vyřešit.
Radek F.
se ptá:
Dobrý večer múžu se nato dojed podívat a cenu vám spočítám hned na místě .Já jsem osvč Věškeré Stavební - Obkladové Práce . Dotaz není nahodou p žaneta romka.
Radek F.
se ptá:
Dobrý večer nemá náhodou p Žaneta vydanou živnost od 5.4 2017 Toje velice zajimavé 30 let na Trhu