Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Velká Bystřice
Termín realizace
2.5.2018 00:00 - 22.5. 00:00
Předpokládaná odměna
150 Kč
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Potřebuji osadit cca 5 zásuvek na internet zn. Schneider (viz příloha). Ze zdi je vyveden UTP kabel, potřebuji jej připojit do této zásuvky, aby bylo možné připojit kabel z počítače a TV. U jedné vícezásuvky jsou kabely vedeny v husím krku spolu s televizním kabelem a druhá zásuvka je prázdná - v rámci možností by bylo vhodné je nějak rozdělit, aby bylo možné osadit.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Michal S.
(2x)
(2x)
Přizpůsobím se
400 Kč
Radovan R.
(10x)
(10x)
Přizpůsobím se
150 Kč
Radovan R.
se ptá:
Já myslím, že bych to mohl taky zvládnout. Jen přesně vidět, co přesně potřebujete. Elektrikářskou taky dělám.
To budete chtít usadit do sádrokartonu?
Jana P.
odpovídá:
Tak na to mrkneme v sobotu. Je k tomu návod, jak se mají drátky zapojit z UTP kabelu zapojit, já to mám spojené pořád s ajťákama a ne elektrikářema, neb tomu mému elektrikáři se do toho nechtělo :-) Možná jsem to blbě napsala, je to už ve zdi, v téměř všech pokojích v pětirámečku Unica/Schneider Electric, elektrické zásuvky jsou osazené a funkční, ale televizní a UTP kabely na internet se natahovaly později, takže jsou nachystané=trčící ze zdi, protažené husími krky do krabic, a musí se napojit do toho modulu (datové zásuvky). V jednom pokoji je to pak blbě, z jedné krabice v pětirámečku netrčí nic, z druhé UTP i TV, což je blbě, tak nevím, zda nějak provrtat otvor mezi těma dvěma krabicemi a protáhnout to...Je to i na fotce, ale říkal jste, že se Vám to nezobrazuje. Díky za ochotu :-)
Radovan R.
se ptá:
Pokud je tam návod, tak Vám to zapojím. A když tam nebude návod, tak Vám to zapojím taky. Musím jen vidět, jak to vypadá. Když budete chtít, tak se v Pondělí po práci mohu zastavit.
Jana P.
odpovídá:
Jste zlatej :-) v kolik hodin pro Vás znamená v to pondělí po práci? Mám pondělí poněkud rozlítané, ale třeba bych to klaplo.