Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Brno-Žabovřesky
Termín realizace
10.6.2018 00:00 - 22.6. 00:00
Předpokládaná odměna
1000 Kč
Vyžaduji účetní doklad
Ano
Poznámka
Sestavit spodek kuchyňské linky z IKEA, vsadit dřez, zapojit vodovod, pověsit na zeď magnet na nože, odkapávač na talíře, opravit vodovodní baterii.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Roman J.
(0x)
(0x)
Přizpůsobím se
1000 Kč
Radek H.
se ptá:
Dobrý den.Jsem ochotny 15.6. dojit podivat se co to vše obnáší a co bude potreba za naradi,popr.material a 16.realizovat Vaši zakázku.Pri vsi úctě ale 1000,- je dost málo a doklad Vam také nemohu dat, ptz.nejsem OSVC (a myslím si, ze to na tomto portálu neni asi nikdo),ale za svoji práci na 100% ručím!Takže případná reklamace na cokoli zdarma.Hezky den, Radek Hanousek.
Jana H.
odpovídá:
Dobrý den, dobře, beru, kdy můžete toho 15.6. přijít? Já mám doma rodiče, osobně budu doma spíše až později odpoledne.
Radek H.
se ptá:
V patek se mi to hodí spíše take odpoledne. Dopoledne jdu darovat krev a cca po 15-te hodině mam az do večera cas.Muj mobil by jste asi mela videt na mem profilu.Krasny den Vam přeji! Jestli mate nejake dotazy,rad odpovim :-)
Jana H.
odpovídá:
Dobrý den, ten pátek se mi nakonec jeví, že budu doma až později večer. Tato středa by nešla-večer? Nebo pondělí 18. 6.? Mobil Váš nevidím, možná to neumím.
Radek H.
odpovídá:
Tuto středu nemohu, mam odpoledni směnu. V pondeli 18. bych po praci (mam ranni) mohl dojit a podivat se na to. Hezky vecer. R.
Jana H.
odpovídá:
ok, 18. 6. mi vyhovuje, předpokládám, že bych mohla být v 16h již doma, to ale ještě potvrdím. Váš mobil ale nemám, svůj sem ne napíši. Jak se tady lidi vlastně domlouvají? Jsem zde nově.
Jana H.
odpovídá:
Pane Radku, tak nevím, mám s Vámi v to pondělí po 16.h počítat? Musím se kvůli tomu vracet, pojedu od Kunštátu, tak abych věděla, že nejedu zbytečně, prosím o potvrzení a opravdu nevím, kde mám najít mobil na Vás. Pokud mi nepotvrdíte, že naše domluva na zítra platí, tak neplatí.
Tak jste mě předběhl. Přeji příjemné konání :)
Jana H.
odpovídá:
Dobrý den, pan Radek se odmlčel a moc to nějakou dohodu nevypadá. Máte ještě o zakázku zájem? Já mohu být doma případně zítra po 16., cca 16:15 a docela bych stála o t, aby se věc udělala. Děkuji předem za zprávu.