Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 8 (18000)
Termín realizace
16.10. 00:00 - 30.11. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ano
Poznámka
Pro svého klienta sháním firmu či řemeslníka na výměnu smaltované vaničky ve sprchovém koutě. Majitel zvažuje výměnu za akrilátovou vaničku, případně za vyzděnou variantu (záleží co je výhodnější a rychlejší).
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Petr A.
(144x)
(144x)
Přizpůsobím se
500 Kč
Lukáš K.
(1x)
(1x)
Přizpůsobím se
450 Kč
Daniel Č.
má dotaz k nabídce od Lukáš K.:
Dobrý den, samotná vanička má 70x70cm a majitel by potřeboval zvážit, zda je lepší vaničku úplně vypustit a udělat tam dlažbu, nebo zda by bylo vhodnější tuto smaltovanou vyměnit za akrylátovou. Dokážete zhruba určit celkovou cenu obou variant?
Lukáš K.
se ptá:
Vzhledem k rychlosti instalace bych doporučoval určitě akrylátovou vaničku, popřípadě kamennou vaničku (litý mramor). Výhodou je že není takový problém s izolací země od stříkající vody a s napojením odtoku. Akrylátová vanička v rozměru 70x70 přijde cca od 2000,- Kč. Ta se ukládá na podezdívku. Kamenná vanička (mramor), je trochu dražší, řádově od 3500,- Kč a instaluje se podobně jako jedna velká kachle. Výhodou je, že nedochází k žádnému průhybu vodorovné plochy při sprchování. Následné práce bych musel ocenit až na místě, podle množství obkladů okolo a složitosti izolace, ale řádově cca za instalaci bez obkladu cca 2000,- Kč
V případě, že se rozhodnete, není problém se na místo instalace přijet podívat a vše zaměřit, zvolit technologii a přesněji nacenit.
S pozdravem Lukáš Kačer
Daniel Č.
odpovídá:
Dobrý den, na základě našeho hovoru prosím o návštěvu bytu na adrese Štětínská 357. Nájemník pan Novák může být doma kdykoliv po 17. hodině kterýkoliv den, ale potřeboval by to vědět dopředu. Dejte mi tedy, prosím, vědět, kdy se zastavíte. Velice děkuji a přeji hezký den. Daniel Čep
Daniel Č.
odpovídá:
Nemohu zde vkládat žádné tel. čísla, bohužel... Pokud se pak domluvíme, pošlu Vám na pana Nováka číslo skrz SMS
Lukáš K.
odpovídá:
Dobrý den, zítra se tam můžeme zastavit cca v 18:00.
Můžete dát prosím majiteli vědět že přijedeme?
Kontakt na Vás dostaneme při přijmutí této naší nabídky, bohužel ani já nemohu vkládat telefonní čislo ani email pro zaslání kontaktu.

Lukáš Kačer
Daniel Č.
odpovídá:
Dobrý den, bohužel tam dnes nájemce nebude, počítal s příštím týdnem. Majitel z České Lípy přijet nemůže a já klíče nemám. Musí to proběhnout v příštím týdnu.
Daniel Č.
odpovídá:
Dobrý den, mohl byste se tedy, prosím, zastavit v tomto týdnu?
Daniel Č.
odpovídá:
Dobrý den, zítra je státní svátek, nechme to na příští týden.
Lukáš K.
se ptá:
Dobrý den. Můžeme se zastavit ve středu 28.10.
Třeba zase po té 17 hodině. Bude to vyhovovat?