Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 9
Termín realizace
8.1.2018 00:00 - 31.3. 00:00
Předpokládaná odměna
7000 Kč
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Tomáš H.
se ptá:
Dobry den, mohla by jste prosim upresnit misto realizace a jak presne je myslena vymena dveri? Vybourani a osazeni novymi plastovymi? Nebo? Dekuji za vice konkretnich informaci
Magdalena K.
odpovídá:
Dobrý den,

jedná se o dřevěné dveře v zahradní budově (dílna). které se postupně rozpadají a je nutné problém vyřešit buď tím, že se zasadí nové dveře do daných zárubní, nebo se asi mohou i koupit nové standardizované dveře, které se zasadí do nové zárubně a otvor se tomu přizpůsobí přizdí. Je to ale asi potřeba vidět...
Magdalena K.
odpovídá:
Jde o prahu 9 - Újezd bnad Lesy
Tomáš H.
odpovídá:
Dekuji za popis, nemam to az tak daleko a do Prahy bezne jezdim,ale kdyby bylo mozne pro predstavu alespon foto bylo by to snazsi. Jelikoz to nelze,tak se omluvim a podekuji - je mi lito,na tak nejasno to daleko mam.
Josef C.
se ptá:
Dobrý den, vjakém městě by se realizace prováděla a co konkrétně požadujete . Děkuji
Magdalena K.
odpovídá:
Dobrý den, jedná se o Prahu 9 - Újezd nad Lesy
Josef C.
se ptá:
Děkuji za podrobný popys , rád bych to zrealizoval ale jsem z plzně jihu je mi líto.Určitě v okolí Prahy jsou nějací kolegové.
Martin S.
se ptá:
Mohla by jste přidat nějaké foto?
Děkuji
Magdalena K.
odpovídá:
Dobrý den,

jedná se o dřevěné dveře v zahradní budově (dílna), které se postupně rozpadají a je nutné problém vyřešit buď tím, že se zasadí nové dveře do daných zárubní, nebo se asi mohou i koupit nové standardizované dveře, které se zasadí do nové zárubně a otvor se tomu přizpůsobí, tj. přizdí.
Vašek S.
se ptá:
Dobry den, rad Vam to zrealizuji, jsem z prahy a klidne se na to o vikend prijedu podivat.