Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 4 (14000)
Termín realizace
8.12.2020 00:00 - 15.1.2021 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Zateplení balkonové stěny zevnitř (kvůli úniku tepla) viz foto. Prosím o návrh řešení, cenovou kalkulaci a odhad časové náročnosti.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Milan K.
(0x)
(0x)
Přizpůsobím se
400 Kč
Lukáš K.
(3x)
(3x)
Přizpůsobím se
590 Kč
Bohumil H.
se ptá:
Dobrý den. Zevnitř bych to osobně nedělal.
Silvia K.
odpovídá:
Dobrý den, p. Bohumil, můžu se zeptat proč bys to nedoporučil? Ani když by se to vyzdilo itongem?
Bohumil H.
se ptá:
Tak pokud zateplení myslíte vatu či polistiren tak uvnitř se nedávají kvůli srazeni vlhkosti. Lépe zateplovat zvenku. Ale pokud zateplenim myslíte itong pak je to bez problémů.
Milan K.
se ptá:
Dobrý den, k návrhu řešení, cenové kalkulaci a odhadu časové náročnosti. Bych potřeboval konzultaci na místě realizace. Jestli máte zájem mohu se zastavit a pak dát přesnou cenovou nabídku s časovým harmonogramem. Děkuji za odpověď Kakos
Silvia K.
odpovídá:
Pekny den, mala by som zaujem o konzultaci na miste, mohli by ste prosim navrhnut nabidku, aby som mohla ju prijat a nasledne vas kontaktovat, aby sme sa dohodli. Do diskuze nemozem pridavat kontaktne udaje, dakujem
Lukáš K.
se ptá:
Dobrý den,
zaslal jsem Vám svoji cenovou nabídku i technické provedení, ale ani zhotovitel zde nemůže dávat svoje kontaktní údaje. Pokud Vás moje nabídka zaujala, je třeba tuto nabídku přijmout. Ani já nemám problém se na místo realizace přijet podívat a případně určit přesněji cenu za realizaci.
Lukáš Kačer