Vyberte portál:

Jan M. - Hodinový manžel PRAHA 8

4.4
Celkem přidáno 32 hodnocení
Jan M.
PRAHA 8
4.4
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 10.4.2018
S prací pana Mlejnského jsme byli naprosto spokojeni. Sám navrhnul mnohá vylepšení, poradil nad rámec objednávky. Vše proběhlo rychle a kvalitně. Pokud bude potřeba, určitě jeho služby využijeme i v budoucnu.
Zakázka vyřešena k naprosté spokojensoti. vyzdvihnout mohu také flexibilitu stran termínu.
Supr!!!
Lenka W.
Zakázka
20.7.2018
Mohu doporučit, pan Mlejnský reagoval rychle, odvezl i věci nad rámec původní dohody, naprostá spokojenost.
Naprostá spokojenost. Vše podle dohody, pan Mlejnský je milý, vstřícný, přesný.
Naprostá spokojenost, pan Jan pracuje rychle a pečlivě. Mohu jen doporučit!!!!!!
Pana Jana doporucuji na 100%.
Montoval zahradni domek o velikosti cca 3x7m. Praci provedl precizne, dodrzel cenu, navrhl ruzna chytra reseni. Nesnazil se praci osidit na ukor casu. Pan Jan je velmi zrucny a pracovity, pracuje tak, jako by si to delal pro svou rodinu. Vyborna spoluprace.
Práce odvedená hezky, sice na dvakrát, ale bylo to dle domluvy. Co se komunikace týká, naprostá hrůza. Že začátku pan Mlejnsky komunikoval super, nic nebyl problém. Pak najednou večer před termínem realizace, co jsem mu volala vlastně zjišťoval, že nemá materiál, takže musí jindy a na 2x (chtěla jsem to dceři k svátku, no nic, to bych ještě zkousla). Po první části jsem připomněla, že zapomněl na polici do skříně. Sliby opět, na druhoi část jí opět nepřivezl, ale jelikož mi nasliboval další pomoc v domácnosti, dohodli jsme se, že donese později. Od té doby nereaguje ani na telefony, ani na SMS. Prostě ignorance. Za mě tedy rozhodně už ne.