Michael B. - Praha 3 Praha

4.9
Celkem přidáno 139 hodnocení
Michael B.
Praha 3, Praha
4.9
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 2.5.2018
Všetko perfektné. Michael nám moc pomohol pri montáži všetkého požadovaného, je to šikovný a milý mladý chlapec.
Protékajicí záchod opraven, vše naprosto v pořádku.
Pana Baču velmi doporučuji. Domluvení na zakázce bylo rychlé a bez problémů. Pan Bača přijel dle domluvy a zakázku vyřešil dobře i s vlastním návrhem na zlepšení.
Mohu jen a jen doporučit, Michael se vším 100% pomohl a i s tím, co nebylo nasmlouvané, velice nám pomohl!!! Perfektní práce a milý člověk. Děkujeme.
Naprostá spokojenost. S panem Bačou byla skvělá domluva, práci odvedl naprosto profesionálně, byl velmi ochotný a milý. Jeho služby můžu naprosto doporučit a ráda jich znovu využiji. :)
Dobrá domluva, rychlá a čistá práce. Pan Michael si se vším dobře poradil. Akčně dal do pořádku i další drobnosti, které se zadanou prací přímo nesouvisely.
Pan Baca prijel hned v den zadani zakazky a i pres neocekavany problem velmi pomohl a trpelive vse vysvetlit. Rozhodne doporucujeme
Vše bez problémů. Hrazda drží. Příjemná domluva.
Michal je profík. Žádané měl hotovo za pár minut a jako u jiných se našly další problémy, které ochotně na místě vyřešil. 100% spokojenost, doporučuji.
Moc doporučuji 👍 milá domluva, rychle sestavení a opravdu moc příjemný a ochotný pan. Dekuji moc a urcite bych se na vás obrátila znovu.