jan g. - Praha

5
Celkem přidáno 20 hodnocení
jan g.
Praha
5
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 18.3.2019
Velmi děkuji za výborně odvedenou práci. Vše bylo podle dohody a dle mých časových možností......p.Gál je spolehlivý, šikovný a milý...
LUCIE B.
Zakázka
6.11.2019
Byli jsme velmi spokojeni. Jan udělal vše, na čem jsme se domluvili, ve skvělém čase a velmi profesionálně a ještě si u toho stačil povídat s našim 5-ti letým synem, který mu neustále koukal pod ruce. Určitě budeme pokračovat ve spolupráci.
Lucie B.
Zakázka
31.10.2019
Naprostá spokojenost ve všech směrech ! Honza je velice ochotný, milý, spolehlivý a šikovný. Perfektní komunikace a práce na výbornou. Mnohokrát děkuji a mohu jedině doporučit ,)
Jan mi asi spadl z nebe! Velmi rychle mi pomohl s něčím, na co se mi nepodařilo sehnat nikoho adekvátního za řadu týdnů. Skvělá domluva a komunikace, dodržení všech (i časových) dohod, slušnost. Mám pocit, že se mi snaží poradit tak, abych byla spokojená a ne tak, aby si za každou cenu vydělal co nejvíce peněz, čehož si fakt vážím. Upřímně se těším na pokračování naší spolupráce, která povede k proměně mého minibytu k lepšímu. Vážně doporučuji a upřímně děkuji. Eva P.
Ochotny, ale nakonec nebylo potreba.
Sympatický a spolehlivý pán, dobrá komunikace, práci udělal bezvadně, děkuji.
Super rychlost a kvalita. Naprostá spokojenost.