Lukáš I. - Praha

4.4
Celkem přidáno 27 hodnocení
Lukáš I.
Praha
4.4
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 17.8.2019
Rychlá domluva, vystěhováno a odvezeno, než by jeden řekl švec. Díky! :)
Velice chci pochválit pana I. Protože vše zařídil dovezl podlaha i listy perfektně sedí a zároveň zapravil zdi i práci navíc , dokonce pomohl i s něčím navíc a nechtěl za to nic navíc , děkuji moc určitě vím kam volat když budu něco potřebovat
Profesionální přístup a kvalita .. děkuji
David R.
Zakázka
31.3.2021
POZOR!!!!
Pan mi večer před stěhováním sdělil ze nemá dodávku. Dodávku jsem sehnal a vypůjčil za 2000 a od te doby nebere telefon a neozval se. Velice tohoto nespolehlivého člověka nedoporučuji. Kvůli němu nám teď vázne stěhování a nemůžeme nikoho sehnat. Peníze pryč a to nemluvím o dalších komplikacich které tento člověk způsobil.
Perfektní komunikace, precizně odvedená práce, skvělý přístup. Pan I. nám se vším poradil, na všem se s námi průběžně domlouval, projevoval zájem o to, aby byla práce odvedena k naší maximální spokojenosti.
Vřele ho doporučuji každému, kdo má rád kvalitně odvedenou práci.
Paráda , přišel na čas pustil se do toho a zachvilku hotovo .. fakt šikovný
Musim znova uznat ze perfektně provedena práce a tentokrat zvladnul skvěle dlažbu krásné dorezy , rovnoměrne spáry , zařídil nákup materiálu a dovezl A dokonce i po sobě uklidili.. určitě doporučuji
Tomáš K.
Zakázka
24.6.2020
Naprostá spokojenost !! Nemá s ničím problém a všem vyjde vstříct a určitě se znovu obrátím protože takových sikovnych a spolehlivých řemeslníků je málo !!
Kamil P.
Zakázka
24.6.2020
Pana Inemana, mužů jen doporučit , naprostá spokojenost se vším !! Přišel na čas , ve všem vyšel vstříc a vše vyřešil dokonale !! Naprostá professionalita Všem doporučuji !!
BOHUŽEL MUSÍM UDĚLIT NEGATIVNÍ HODNOCENÍ, NA PRVNÍ SCHŮZKU PŘIŠEL PÁN POZDĚ O HODINU BEZ OMLUVY, PO TÉ JSME SE DOMLUVILI NA MALBU JEDNOHO BYTU + OPRAVA V BYTĚ DRUHÉM. Z NIČEHO NIC PŘESTAL KOMUNIKOVAT, BRÁT TELEFONY. DÍKY ČEKÁNÍ NA JEHO ODPOVĚĎ MÁME PŘES TÝDEN BYT V BORDELU!!! KOUKALA JSEM, ŽE TO NENÍ PRVNÍ ŠPATNÁ RECENZE! TAKŽE NA PÁNA SI DEJTE VELKÝ POZOR!