Vyberte portál:

Roman L. - Hodinový manžel Praha

5
Celkem přidáno 14 hodnocení
Roman L.
Praha
5
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 18.5.2020
Ivana K.
Zakázka
3.6.2020
Bezproblemova domluva, rychle jednani, kvalitne odvedena prace, vstricny, ochotny. Vrele doporucuji.
Zakázka proběhla velmi rychle, byla jsem překvapena, co pan Roman zvladne sam vse udelat. Potrebovala jsem v byte vyresit vice veci: lustry, montaz a zaveseni nabytku, vymalbu. Pan Roman vyresil rychle vsechny moje pozadavky. S vysledkem jsem velmi spokojena a vrele doporucuji.

Rychla a bezporoblemova domluva,skvele jednani,vyborne odvedena prace...moc doporucuji. A sama velmi rada priste znova vyuziji sluzeb jez tento pan nabizi. 👍
S panem Romanem jsem byla velice spokojená. Je velice přesný, precizní, svědomitý a rychlý. Jeho práce byla čistá a naprosto přesná. Mohu jen vřele doporučit.
S panem RL proběhlo příjemné jednání, pracoval opravdu velmi pečlivě, a ač vymalování místnosti mělo svá úskalí, se vším si bez problémů poradil a po práci uklidil. Malování jsem dlouho odkládala, protože jsem měla paniku z totálního chaosu v bytě (předešlá zkušenost), ale díky panu RL vše proběhlo hladce a k mé naprosté spokojenosti. Jeho práci (a pracovitost) doporučuji všem.
Rychlá a bezproblémová domluva, všechny mé výmysly vyřešeny k naprosté spokojenosti (a že jich bylo), precizně odvedená práce a úklid na závěr. Pana Romana mohu vřele doporučit.
Velice sympatický , dochvilný, opravdu pracovitý Šikula. Pan Roman se opravdu zajímá o to, Vám pomoci a problém vyřešit a opravit. U mé zakázky zjistil , že se jedná o větší problém s elektrikou, takže nemohl opravu úplně vyřešit , ale i tak do toho dal všechno . Pokud budu v domácnosti řešit ještě nějaký problém, rozhodně si objednám pana Romana.
Dobrý den, s prací pana Romana jsem byla velice spokojená.Rychlá domluva, všechno opravil a všechno dobře funguje.
Zakázka byla v pořádku dokončena. Můžu doporučit.