Roman L. - Praha

4.8
Celkem přidáno 22 hodnocení
Roman L.
Praha
4.8
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 18.5.2020
Pan byl velice rychlý a profesionální. Velmi rychlá domluva. Velka spokojenost. Z.H.
Perfektní domluva, všem doporučuji. Byl jsem naprosto spokojen.
Zakázka byla v pořádku dokončena. Můžu doporučit.
Dobrý den, s prací pana Romana jsem byla velice spokojená.Rychlá domluva, všechno opravil a všechno dobře funguje.
Velice sympatický , dochvilný, opravdu pracovitý Šikula. Pan Roman se opravdu zajímá o to, Vám pomoci a problém vyřešit a opravit. U mé zakázky zjistil , že se jedná o větší problém s elektrikou, takže nemohl opravu úplně vyřešit , ale i tak do toho dal všechno . Pokud budu v domácnosti řešit ještě nějaký problém, rozhodně si objednám pana Romana.
Rychlá a bezproblémová domluva, všechny mé výmysly vyřešeny k naprosté spokojenosti (a že jich bylo), precizně odvedená práce a úklid na závěr. Pana Romana mohu vřele doporučit.
S panem RL proběhlo příjemné jednání, pracoval opravdu velmi pečlivě, a ač vymalování místnosti mělo svá úskalí, se vším si bez problémů poradil a po práci uklidil. Malování jsem dlouho odkládala, protože jsem měla paniku z totálního chaosu v bytě (předešlá zkušenost), ale díky panu RL vše proběhlo hladce a k mé naprosté spokojenosti. Jeho práci (a pracovitost) doporučuji všem.
S panem Romanem jsem byla velice spokojená. Je velice přesný, precizní, svědomitý a rychlý. Jeho práce byla čistá a naprosto přesná. Mohu jen vřele doporučit.

Rychla a bezporoblemova domluva,skvele jednani,vyborne odvedena prace...moc doporucuji. A sama velmi rada priste znova vyuziji sluzeb jez tento pan nabizi. 👍