Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 1 (11000)
Termín realizace
13.2. 00:00 - 21.2. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Jedná se o vymalování vstupní chodby (cca 5m2) a hlavní obytné místnosti (cca 20m2). Malování pouze stěn, bez stropů a to bílou barvou.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Miroslav G.
(32x)
(32x)
Přizpůsobím se
4000 Kč
Pavel B.
(77x)
(77x)
Přizpůsobím se
4000 Kč
Honza R.
(33x)
(33x)
Přizpůsobím se
3000 Kč
Roman L.
(22x)
(22x)
Přizpůsobím se
3500 Kč
Lukáš I.
(27x)
(27x)
Přizpůsobím se
200 Kč
Miroslav G.
se ptá:
Dobrý den, uvedená cena je včetně barvy. Hezký den.
David K.
odpovídá:
Dobrý den,

děkuji Vám za Vaší reakci. Bylo by možné si přivést i nějaké štafle, nic takového tu v malém bytě nemám. Pravděpodobně nebude nutné vymalovat celou hlavní místnost po diskusi s budoucím nájemníkem, nicméně je zde pár míst, které je třeba opravit (odloupnutá omítka u podlahy nad lištou) čehož jsem si všiml při odvozu sedací soupravy.

Případně pro Vaší představu, zda byste měl nejdříve cestu do centra, abyste se na vše podíval a řekl jste, co vše je nutné a potřebné. Cestu do centra kvůli prohlídce bych Vám rovněž uhradil.

Děkuji Vám.
Kurel
Miroslav G.
odpovídá:
Dobrý den, ano veškeré nářadí mám a samozřejmě i štafle. Nelepší by bylo se přijet podívat, zhodnotit a říct si co je potřeba udělat. Přijměte mou nabídku a domluvíme se telefonicky. Před započetím prací bych Vám řekl konečnou cenu. Děkuji. S pozdravem Gálik Miroslav
David K.
má dotaz k nabídce od Lukáš I.:
Dobrý den,

děkuji Vám za Vaší reakci. Bylo by možné z Vaší strany zajistit i potřebný materiál k práci? Bohužel je nutné přivést i nějaké štafle, nic takového tu v malém bytě nemám. Samozřejmě se započtením všech nákladů do konečné ceny Vaší práce. Pravděpodobně nebude nutné vymalovat celou hlavní místnost po diskusi s budoucím nájemníkem, nicméně je zde pár míst, které je třeba opravit (odloupnutá omítka u podlahy nad lištou).

Případně pro Vaší představu, zda byste měl nejdříve cestu do centra, abyste se na vše podíval a řekl jste, co vše je nutné a potřebné a následně bychom se domluvili i na finální ceně. Cestu do centra kvůli prohlídce bych Vám rovněž uhradil.

Děkuji Vám.
Kurel

Lukáš I.
odpovídá:
Dobrý den s ničím nemám problém , veškeré vybavení mám a omítka se opraví, zajistim i barvu ..