Vyberte portál:

montáž úložných prostor pod vysoký strop, montáž 3 pater na spaní - pouze montáž, ne výroba - rozměřování, vrtání, šroubování, kotvení

Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 6 (16000)
Termín realizace
16.8.2019 00:00 - 23.8. 00:00
Předpokládaná odměna
6000 Kč
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Rozsah - montáž úložných prostor pod vysoký strop (celkem 4m2), montáž 3 pater na spaní - rozměřování, vrtání, šroubování, kotvení (hlavní díly budou připravené) ... + nějaká manipulace s nábytkem. Konstrukci mám detailně vymyšlenou vč. kotvení, veškeré díly a kotvící materiál bych připravil.
Odhad času vaší práce je 3x8 hodin s tím, že pokud byste mohl více, tak je možné zadat i více práce, pokud méně, tak něco zbyde na mě. Pokud byste chtěl zakázku zpracovávat samostatně, je potřeba se sejít a některé věci domluvit dopředu (ale není na to mnoho času) a časový rozsah práce i cena bude samozřejmě pak vyšší.
Je to zamýšleno jako práce s mojí pomocí (nedělám tkovouto věc poprvé). Organizace, příprava materiálu a dílů by byla na mě, ostatní vy nebo společně. Platil bych hodinově (min. 250 Kč/hod a více podle vašich referencí) veškerý čas vč. přípravy + samozřejmě dopravné, parkovné atd. - čas práce na kterém se dohodneme bude dodržen.
Hledám v podstatě někoho, kdo dělá hodinového manžela na pomoc. Na chalupě takto dělám s jedním hodinovým manželem úspěšně řadu věcí.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Petr M.
(3x)
(3x)
Přizpůsobím se
6000 Kč