Nabídky k této zakázce můžete přidávat už jen maximálně 16 dní, 20 hodin a 20 minut. Zadavatel má možnost vybrat šikulu kdykoliv před uplynutím této doby.
Místo realizace na mapě
Beroun 1 (26601)
Termín realizace
28.10. 00:00 - 1.12. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Oprava stávající terasy. Terasou zatéká, nová izolace a konečná úprava (dlažba, kamenný koberec a pod.) Nutná protiskluzová úprava. Na terase je položená dlažba cca 15 let, izolace i dlažba jsou porušené a propouští vodu. Terasa je nadzemní, nezastřešená, pouze pochozová, přes ní je vstup do domu a využívaná k sezení.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Petr A.
(102x)
(102x)
Přizpůsobím se
200000 Kč
Lukáš I.
(3x)
(3x)
Přizpůsobím se
80000 Kč
Jakub S.
(0x)
(0x)
Přizpůsobím se
54000 Kč
Nabídku mohou přidávat pouze zhotovitelé. Registrovat se
Jiri F.
se ptá:
Dobrý den,
Potřeboval bych ještě vědět než Vám udělám nabídku jak silná vrstva betonu je pod dlažbou, a jak Daleko se popřípadě bude odnašet suť, nebo zda jde pod terasu postavit kontejner.
S pozdravem
Jiri Ftačník
Alena F.
odpovídá:
Dobrý den, starý beton by tam zůstal, jedná se pouze o vybourání dlažby, úprava povrchu, položení hydroizolace proti protékání vody a konečný povrch, protiskluzová dlažba nebo kamenný koberec a pod. Vybouraná dlažby se dá házet z terasy, nebo odvoz do kontejneru po rovině cca 6m. Kontejner bych asi nepožadovala, jelikož tu rozbitou dlažbu dáme do zavážky na pozemku. Děkuji za nabídku
Jiri F.
odpovídá:
Dobrý den,
Mám pro Vás dvě řešení. Jedno kdy se bude muset vybourat i beton, a skladba bude izolace, a buď dlažba na terče , nebo nový beton a dlažba lepena. A druhá varianta bez bourání, pouze položení PVC folie s protizkluzovou pochozi vrstvou, tato varianta je bude nejlevnější, ale určitě bude pohledovejsi varianta 1.