Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Beroun 1 (26601)
Termín realizace
28.10.2019 00:00 - 1.12. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Oprava stávající terasy. Terasou zatéká, nová izolace a konečná úprava (dlažba, kamenný koberec a pod.) Nutná protiskluzová úprava. Na terase je položená dlažba cca 15 let, izolace i dlažba jsou porušené a propouští vodu. Terasa je nadzemní, nezastřešená, pouze pochozová, přes ní je vstup do domu a využívaná k sezení.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Petr A.
(151x)
(151x)
Přizpůsobím se
200000 Kč
Lukáš I.
(24x)
(24x)
Přizpůsobím se
80000 Kč
Jiri F.
se ptá:
Dobrý den,
Potřeboval bych ještě vědět než Vám udělám nabídku jak silná vrstva betonu je pod dlažbou, a jak Daleko se popřípadě bude odnašet suť, nebo zda jde pod terasu postavit kontejner.
S pozdravem
Jiri Ftačník
Alena F.
odpovídá:
Dobrý den, starý beton by tam zůstal, jedná se pouze o vybourání dlažby, úprava povrchu, položení hydroizolace proti protékání vody a konečný povrch, protiskluzová dlažba nebo kamenný koberec a pod. Vybouraná dlažby se dá házet z terasy, nebo odvoz do kontejneru po rovině cca 6m. Kontejner bych asi nepožadovala, jelikož tu rozbitou dlažbu dáme do zavážky na pozemku. Děkuji za nabídku
Jiri F.
odpovídá:
Dobrý den,
Mám pro Vás dvě řešení. Jedno kdy se bude muset vybourat i beton, a skladba bude izolace, a buď dlažba na terče , nebo nový beton a dlažba lepena. A druhá varianta bez bourání, pouze položení PVC folie s protizkluzovou pochozi vrstvou, tato varianta je bude nejlevnější, ale určitě bude pohledovejsi varianta 1.