Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 9 (19000)
Termín realizace
29.10.2019 00:00 - 8.11. 00:00
Předpokládaná odměna
300 Kč
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Podlahové lišty
Nasezení umyvadla a baterií - kout, vana. Instalace skla do sprchového koutu.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Michael B.
(134x)
(134x)
Přizpůsobím se
300 Kč
Tereza R.
má dotaz k nabídce od Michael B.:
Dobrý den, jsem tady poprvé a moc tomu nerozumím. Přišla mi od Vás jen částka 4000? Já hledám hlavně někoho šikovného, kdo se přijde podívat a pak se domluvíme na ceně. Což může být více nebo méně.
Michael B.
se ptá:
Dobrý den, většinou to tady funguje tak ze zadavatel popíše svůj problém co potřebuje vyřešit a já z toho usoudim za jakou cenu mu s problémem pomůžu.
Ceny můžou být různé záleží kdo se vám ozve.
Moji cenovou nabídku jsem změnil na tu vaši, jestli chcete stačí ji potvrdit a vše potom můžeme domluvit telefonicky nebo se potkat osobně.
Děkuji. Hezký den.
Tereza R.
odpovídá:
Dobrý den, děkuji za odpověď. Mám jen trochu problém s komunikací, zapomněla jsem si telefon u kamarádky mimo Phu. Mám apple tak můžu komunikovat přes sms v pc a nebo volat přes pc pokud máte také apple. Jinak domluva tady přes zprávy děkuji
Tereza R.
odpovídá:
Potřebovala bych v Hostavicích dodělat ty lišty krom okolo dveří, protože ty teprve budou. Pak koupelna, nasazení umyvadla, sprcha baterie a to sklo - dveře. Pak ještě v bytě v Malešicích bych potřebovala u kuchyňské linky udělat nové lamino - pracovní plocha a dvě police, které jsou špatné a ještě nějaké drobné práce před pronajmutím. Na Žižkově bych potřebovala udělat led pásku ke kuchyni to docela spěchá a nebo nějaké kuchyňské světlo. Na Žižkově budu dnes po 14 hodině je to ulice Viklefova. Vím, že je svátek, ale koukala jsem , že jste z okolí. Díky Tereza
Michael B.
se ptá:
Dekuji! Omlouvám se nejsem v ČR, dojedu až v noci. Zítra by jsme se mohli potkat ale lepší bude komunikovat přes email. Tady v konverzaci je zakázáno psát o adresách, cenách atd.
Tereza R.
odpovídá:
Dobře, můj, vůbec jsem netušila, že jsou tady nějaké zákazy. To je hrozné ... bohužel email nemohu zadat tereza.reinhard a je to na seznamu.