Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 10 (10000)
Termín realizace
13.12.2019 10:45 - 22.12. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Dobrý den, poptávám demontáž spodní části kuchyňské linky,  důvod čištění, pak následná výměna dle situace. Fotografie v příloze,  spotřebiče: lednice malá a sporák elektrický, samostatně stojící,  zůstávají. Jedná se o 3 skříňky, dle foto, poslední u dveří je ale z jedné strany spojená s vrchní,  ta pravdebodobně musí také dolů, ostatné vrchní skříňky jsou pověšeny.
Prosím o možný termín realizace, klidně taky víkend a navrhovanou cenu.
Misto Praha 10, Hostivař
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Miroslav M.
(1x)
(1x)
Přizpůsobím se
2000 Kč
Pavel B.
(52x)
(52x)
Přizpůsobím se
2000 Kč
Dobrý den, prosím o upřesnění co máte na mysli "následnou výměnou dle situace", je to součástí Vaší poptávky? Děkuji Unzeitig
Vera K.
odpovídá:
Zatím nemám vybranou novou kuchynskou linku. Jsou dve varianty, buď předělat stávající skříňky (2), aby měli nohy a sokl, nebo výměna za nové, mají ale nestandardní rozměr (šířka 50cm), většinou je nabídka 40cm a 60cm...
Vera K.
má dotaz k nabídce od Pavel B.:
Dobrý den, m9hl by jste taky tuhle sobotu nebo neděli, dopoledne nebo odpoledne. Dopoledne můžu cca od 10:30/11:00. Prosím o potvrzení.
Vera K.
odpovídá:
Vážený pane, ještě k vaší reakci, hodnocení. Zpoždění se dá tolerovat, když to dopředu ohlásite a dáte vědět. Ale poněkud 4 až 5h zpoždění mi přijde už moc, ještě když to ani sám nedáte vědět. Nesedím doma před TV a nemám čas čekat, taky dělám, nejste sám, i když v jiném oboru/oborech. Je to o komunikaci, hlavně když napíšete, že se přizpůsobíte. Tohle teda nevyšlo.