Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 411 (14200)
Termín realizace
18.5.2020 00:00 - 24.8. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Dobrý den, plánuji rekonstrukci dětského pokoje cca 12m2. Potřebuji demontovat a vyhodit starý nábytek, na původní plovoucí podlahu položit lino, vymalovat. Nejraději bych toto spojila s výrobou nové vestavěné skříně, montáží postelí, výrobou polic a výrobou dvou jednoduchých PC stolů formou prac desky.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Pavel B.
(58x)
(58x)
Přizpůsobím se
30000 Kč
Lukáš I.
se ptá:
Dobrý den mohu vám zhotovit rekonstrukci kouknete na můj profil stačí kliknout na mě jméno a dozvíte se vše i reference kouknete i na foto .. určitě je lepší se na to podívat
Romana H.
odpovídá:
Ano, ráda bych, aby se na to někdo podíval. Abych si domluvila konkrétní věci a termín. Tu vest skříň zvládnete? i se zásuvkami a ze skleněných dveří :-) Bylo by super, kdyby to vše udělala jedna firma. Dívala jsem se na reference ale na profil a kontakt, jsem se neproklikala....
Lukáš I.
odpovídá:
Ano neměl by to byl problém pouze stačí se podívat na profilove foto podrobneji
Romana H.
má dotaz k nabídce od Pavel B.:
Dobrý den,
ráda bych se s vámi domluvila na schůzce a ukázala co si představuji.... Když rozkliknu Váš profil, nezobrazí se mi ale vaše kontakty, abych se s vámi mohla spojit.
Pavel B.
se ptá:
Dobrý den,
To bohužel nejde. Jedině, když potvrdite moji nabídku. Je to chráněné, portálem. Aby se neobcházelo, níže uvedenou aplikaci.

Děkuji s pozdravem
Bárta Pavel
Romana H.
odpovídá:
Aha, tak už to chápu. A když potvrdím nabídku zakázka se uzavře a nebudu moci vybírat mezi dalšími..... ok
Tak se tedy ještě zeptám. Vestavěnou skříň na míru se zásuvkami popř. s prosklenými dveřmi ( to jsem se ještě nerozhodla) by jste zvládl? Já bych pak potvrdila vaši nabídku a následně bychom už řešili konkrétní věci.
zatím díky
Pavel B.
se ptá:
Dobrý den,
Veškerou stolařskou výrobu, by mohl provést, kolega. Ostatní věci, by je udělali, my.