Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 10 (10000)
Termín realizace
3.8. 00:00 - 16.8. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Vymalování bytu 1+1 včetně příslušenství, pouze pár vyspravení po navrtaných obrazech a osvětlení. Možnost nabídnout i základní úklid, ale není to podmínkou. Placha stěn je cca 155 m2.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Tomáš K.
(11x)
(11x)
Přizpůsobím se
200 Kč
Lukáš I.
se ptá:
Má cena je opraveni poškozených míst penetrace malování 2xvrstva ..10000,-
Kateřina Š.
odpovídá:
Dobrý den,
děkuji za Vaši zajímavou nabídku. Počkám pár dní, zda se ozve ještě někdo jiný a dám Vám vědět.
Katka Š.
Tomáš K.
se ptá:
Dobrý den
Malovalo by se z bílé na bílou?
A byt bude vyklizen?
Děkuji
Tomáš Kopecký
Kateřina Š.
odpovídá:
Dobrý den,
současná barva je bílá a bílou by se i malovalo tentokrát. V bytě bude jen pár kusů nábytku či zařízení (lednice, pracovní stůl, židle, možná skříňka) - vše bude uprostřed místnosti, akorát lednici si budete muset nastavit tak, jak Vám to bude vyhovovat.
Hezký večer.
Katka Špičková
Kateřina Š.
má dotaz k nabídce od Tomáš K.:
Dobrý den, pane Kopecký,

velice se omlouvám za časovou prodlevu v reakci, ale nečekané úmrtí v rodině nám všem zkomplikovalo život. Proto se Vás chci zeptat, zda Vaše nabídka stále platí a pokud ano, myslíte, že by Vám vyhovoval termín vymalování. 3.8. nebo 4.8. nejpozději 5.8.? Vím, že je to časově omezenější než původní rozpětí, ale celá situace je díky úmrtí komplikovanější a mně by nejvíce vyhovovaly právě tyto termíny. (Kvůli dovolené, zaopatření dcery apod.)
Předem moc děkuji za odpověď a přeji Vám hezký den.

Katka Špičková

Tomáš K.
odpovídá:
Dobrý den.
Ve vámi uvedené dny mám prozatím volno, jen 5.8. mám kolem oběda naplánovaného lékaře. Takže pokud souhlasíte s cenou, kterou jsem vám napsal do popisu, tak zakázku můžete potvrdit a domluvili bychom se na předání klíčů(pokud je to možné)
S pozdravem
Tomáš Kopecký
Kateřina Š.
má dotaz k nabídce od Tomáš K.:
Dobrý večer,

zakázku jsem přijala, děkuji za nabídku. V bytě jsou v tuto chvíli nájemníci, kteří mi byt předají v neděli 2.8.2020 dopoledne. Malování tedy může probíhat v pondělí i úterý (3. a 4.8.2020). Klíče tedy budu mít k dispozici až v srpnu, ale můžeme se sejít ráno v den realizace zakázky a pak budete mít byt k dispozici tak dlouho, jak budete potřebovat. Myslíte, že Vám budou na vymalování dva dny stačit? Omlouvám se, vůbec nemám představu :-)

Dále jsem se pro jistotu chtěla zeptat, zda budete potřebovat nějaké vybavení v bytě, které bych měla zařídit? Dejte mi také, prosím, vědět, zda preferujete komunikaci tady nebo se spojíme již přes telefon nebo email .

Zatím Vám přeji hezký večer.

Katka Špičková