Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 5 (15000)
Termín realizace
5.8. 00:00 - 23.8. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Potřebovali bychom namontovat digestoř https://www.alza.cz/candy-cft610-4w-d5498893.htm a skřínku z ikei (60*40cm) https://www.ikea.com/cz/cs/p/metod-nast-skrinka-horizontalni-bila-hittarp-kremova-s79054113/. Problémem je obklad, který byl obložený až po postavení současné linky, tzn. dělá cca 1-1,5 cm do prostoru od zdi - o tolik by nová skřínka trčela. Pokud máte jiné řešení (skřínka/nebo digestoř do místa nad linkou (šířka 60 cm mezi skřínkami viz příloha), jsem tomu otevřenej, ale co do ceny spotřebičku a skřínky mi tohle přijde jako ta nejlepší varianta. Digestoř už je koupený, tak prosím o info, jestli je OK.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Petr A.
(139x)
(139x)
Přizpůsobím se
3000 Kč
Jan M.
(32x)
(32x)
Přizpůsobím se
2500 Kč
Tomáš K.
se ptá:
Dobrý den.
Podle mého názoru je vše ok. Obklady se v místě montáže skříňky oklepou, popřípadě se pak doříznou k digestoři/skříňce. Jen nevidím nikde zásuvku na digestoř.
S pozdravem
Tomáš Kopecký
Tomáš K.
se ptá:
Jediný problém, co může nastat je to, že mezi skříňkami nebude přesně 600mm, ale méně.
Tomáš K.
se ptá:
Dobrý den.
Kde na Praze 5 se to prosím nachází?
Děkuji
S pozdravem
Tomáš Kopecký
Jakub K.
odpovídá:
Dobrý den, děkuji, že jste se ozval. Ještě to pořád řeším, jelikož digestoř, který jsem uváděl nemůžu použít kvůli hloubce. Neotevřela by se rohová skřínka, resp, muselo by se upravit otevírání a to by bylo víc práce. Digestoř, který leze použít je teleskopický a zároveň recirkulační. Myslíte, že tento by na skřínku v inzerátu pasoval? https://www.alza.cz/concept-opv3560bc-d5267176.htm Posílám raději oboje i se skřínkou . Co se týče skřínky, jak moc by se musel obklad oklepat? Přijde mi to jako hodně práce - nešlo by skřínku ze zadní strany o něco zkrátit? Hrálo by dohromady skrínka a digestoř? Skřínku posílám zde: https://www.ikea.com/cz/cs/p/metod-nast-skrinka-horizontalni-bila-hittarp-kremova-s79054113/. Děkuji předem za odpověď a omlouvám se za neskorčí odpověď, musel jsem pořešit alternativu.
Jakub K.
odpovídá:
Pardon, a bydlím na Plzeňské 158.
Jakub K.
odpovídá:
Dobrý den, děkuji, že jste se ozval. Ještě to pořád řeším, jelikož digestoř, který jsem uváděl nemůžu použít kvůli hloubce. Neotevřela by se rohová skřínka, resp, muselo by se upravit otevírání a to by bylo víc práce. Digestoř, který leze použít je teleskopický a zároveň recirkulační. Myslíte, že tento by na skřínku v inzerátu pasoval? https://www.alza.cz/concept-opv3560bc-d5267176.htm Posílám raději oboje i se skřínkou . Co se týče skřínky, jchtěl by jste obklad oklepat? Přijde mi to jako hodně práce - nešlo by skřínku ze zadní strany o něco zkrátit? Hrálo by dohromady skrínka a digestoř? Skřínku posílám zde: https://www.ikea.com/cz/cs/p/metod-nast-skrinka-horizontalni-bila-hittarp-kremova-s79054113/. Děkuji předem za odpověď a omlouvám se za neskorčí odpověď, musel jsem pořešit alternativu.
Tomáš K.
odpovídá:
Dobrý den.
Děkuji za zprávu.
Podle rozměrů digestoř do skříňky pasovat bude, nicméně na obrázkách nevidím písty k otevírání. Na druhou stranu vzhledem k tomu, že skříňka bude pravděpodobně nepoužitelná pro ukládání čehokoliv z důvodu instalace digestoře, písty by se vyndaly. Co se týče úpravy skříňky to je možné.
Jan M.
se ptá:
Pokud zakázka platí, má nabídka byla 2500 Kč. Máte-li stále zájem prosím napište.
Možné řešení je zkrácení hloubky skříňky o předsazení dlažby.
Jakub K.
odpovídá:
Dobrý den, děkuji, že jste se ozval. Ještě to pořád řeším, jelikož digestoř, který jsem uváděl nemůžu použít kvůli hloubce. Neotevřela by se rohová skřínka, resp, muselo by se upravit otevírání a to by bylo víc práce. Digestoř, který leze použít je teleskopický a zároveň recirkulační. Myslíte, že tento by na skřínku v inzerátu pasoval? https://www.alza.cz/concept-opv3560bc-d5267176.htm Posílám raději oboje i se skřínkou . Co se týče zkrácení skřínky, to je skvělý řešení a nemusíme rozbít obklad a půlku kuchyně. https://www.ikea.com/cz/cs/p/metod-nast-skrinka-horizontalni-bila-hittarp-kremova-s79054113/. Děkuji předem za odpověď.
Jan M.
odpovídá:
Ke skříňce nově uvedenou digestoř připevnit lze. Nicméně dostanete se níže nad sporák (digestoř je nižší).
Napadlo mne ještě jedno řešení, ale to bych musel vidět přímo na místě.
Ideálně přijměte nabídku a nejdříve se na to podívám, přesně zaměřím, domluvíme se a pak teprve budete kupovat.