Vyberte portál:

Připevnění skříňkové sestavy a háčků na obrazy na panelovou stěnu

Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace na mapě
Praha 515 (15500)
Termín realizace
14.9.2018 00:00 - 21.9. 00:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Dobrý den, poptávám částečnou montáž skříňkové sestavy v obývacím pokoji. Jedná se o televizní stolek 180x40x38 cm, 3 skříňky 60x64x38 cm, jedna dvojskříňka 120x40x38 a skříňka 60x40x38 cm, vše série Besta IKEA. (Na fotografii skříňky bez TV stolku). Skříňky jsou již částečně smontované, potřebujeme pouze pověsit na panelovou stěnu pomocí závěsných lišt IKEA, hmoždinek a vrutů. Celá sestava ve výsledku do tvaru písmene "C" Poptáváme tedy pečlivé zaměření, vrtání do panelu, montáž závěsných lišt a následné nasazení skříněk. Dále připevnění malé poličky za TV, navrtání háčků k zavěšení fotoobrazu 60x90cm a ještě jednoho háčku pro další obraz. Vše do stejné panelové stěny. Nutná výbava - pneumatické kladivo pro vrtání do panelu + detektor elektrického vedení, aby nedošlo k navrtání kabelů. Dále požadujeme pečlivost a spolehlivost, provedení práce v dopoledních hodinách. V nabídce prosím uvést přibližnou cenu práce. Děkuji.
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Pavel H.
(6x)
(6x)
Přizpůsobím se
200 Kč
Jan M.
(32x)
(32x)
Přizpůsobím se
2450 Kč
Pavel H.
se ptá:
Dobrý den. Mohl bych 20.9 mezi 8-9hod. Práce je 200Kč na hodinu doprava 250Kč. Na shledanou Pavel Hozák
Martina P.
odpovídá:
Dobrý den, pane Pavle,
děkuji za Vaši nabídku. Navrhovaný termín by mi vyhovoval. Mohl byste mi na sebe, prosím, poslat kontakt, abychom si ještě vyjasnili detaily a domluvili se? Mám bohužel špatnou zkušenost z minula, takže se musím možná "hloupě" zeptat, zda mohu stoprocentně počítat s požadovanou výbavou - pneumatické vrtací kladivo (včetně vrtáků do panelu) a detektorem elektrického vedení? Jakou odhadujete časovou náročnost zakázky? Mohu počítat s kompletním vyřízením mezi cca 9 až 15 hod?
Díky za odpověď a zatím zdravím.
Martina Paušová
Martina P.
odpovídá:
Tak teď jsem si ještě všimla, že se nemají vkládat kontakty do zpráv... tak prosím zatím o zodpovězení dotazů výbava a časová náročnost... :)
Moc děkuji. MP
Pavel H.
se ptá:
Dobrý den. Nářadí mám protože mě truhlářské práce a montáže nábytku živí. Když se nic nestane tak se to stihne za 15hod. určitě. Na shledanou Pavel Hozák
Martina P.
odpovídá:
Dobrý den, tak to jsem ráda, děkuji. Jen aby nedošlo k omylu - (předpokládám, že jde jenom o překlep, ale pro jistotu, člověk nikdy neví) - myslela jsem provedení práce mezi devátou ranní a třetí odpolední hodinou, jestli jsme si správně rozuměli? Podle našeho laického odhadu je to práce maximálně na 3 hodinky, ale samozřejmě případné komplikace se předvídat nedají. Možná bych měla ještě zmínit, že by se asi hodily i štafle, nemáme moc stabilní židle, a bude se vrtat i nahoře na stěně. Děkuji. MP
Pavel H.
se ptá:
Dobrý den. Určitě to bylo do 15hod. Na shledanou Pavel Hozák
Martina P.
odpovídá:
Dobrý den, výborně, děkuji. Tak já vám potvrzuji a budu s Vámi počítat ve čtvrtek v 9 hod.