Stanislav B. - Praha

3.9
Celkem přidáno 46 hodnocení
Stanislav B.
Praha
3.9
Status:
Zadavatel
Šikula
Datum registrace: 9.1.2018
pan nemohl dorazit.
skvělá práce
Zakázka se bohužel neuskutečnila, pán nakonec v uvedený termín bohužel nemohl.
Dnes jsem měla první zkušenost s touto aplikací a nabídkou služeb hodinového manžela, bohužel musím zkonstatovat, že zcela negativní. Pan Brauner přijel v dohodnutý čas, nicméně mnou požadované práce, a to demontáž staré konzole a montáž nové a výměna dvou stropních svítidel nebyla provedena,. Konzoli nemohl ani odšroubovat, protože neměl potřebné náčiní. Údajně jel z práce a nářadí s sebou neměl. Nakonec jsme se domluvili, že pověsí alespoň lustry. Tyto dvě práce dělal hodinu a půl, přičemž mu jeden lustr upadl - plechový, a zdeformoval se. Pan Brauner jej přesto pověsil bez jakéhokoliv upozornění, o poničeném lustru musel vědět. Poté zinkasoval 500 Kč a odjel. Přiznávám, že jsem si po pádu lustr sama nezkontrolovala a když jsem na poničení přišla, ihned jsem p. Braunerovi volala, že svítidlo je zničené, ale jeho jediná reakce byla “AHA.”... Poté jsem se smskou
dotazovala, zda se předtím než napíšu své hodnocení dnešní první zkušenosti s poskytovanou službou, nechce pokusit prohnutý lustr opravit. Bohužel bez jakékoliv zpětné vazby. Takže za 500 Kč visí 2 lustry a škoda je za 800 kč 🥴
Jitka D.
Zakázka
28.5.2021
Rychlá práce, odvedená podle mých představ, pán dorazil v domluvený čas, a ještě poradil ohledně jiného navíc. Doporučuji!!
S panem Stanislavem byla dobrá domluva, zakázku vyřešil k mé spokojenosti a ještě poradil i s dalším problémem. Doporučuji.
Zina N.
Zakázka
3.11.2020
Bohužel, nedohodli jsme se, pan Brauner zakázku stornoval.
Kristýna B.
Zakázka
25.10.2020
Pan si nechal zaplatit 400 Kč zato že mi řekl ať si zavolám na servis nic nevyresil akorát vytáhl vodu s pračky což bych zvládla také.
Zuzana M.
Zakázka
20.7.2020
Pan Brauner nedorazil v domluvený den. Bez omluvy, až po sms napsal, že se prý vrací z dovolené. Nemám zájem.
Pana Stanislava mohu doporučit. Je ochotný a práce byla odvedena rychle.