Vyberte portál:
Nabídky k této zakázce již nelze přidávat.
Místo realizace
Kdekoliv
Termín realizace
12.3. 00:00 - 22.3. 20:00
Předpokládaná odměna
Nabídněte
Vyžaduji účetní doklad
Ne
Poznámka
Dobry den,

Potrebovali bychom rozvod elektriny v byte - cihla, byt je po rekonstrukci, takze potrebujeme nadelat co nejmene neporadku :) Lokalita: Bustehrad, okr. Kladno = 10min od letiste autem.

Mame v kuchyni pouze jednu zasuvku ve vysce cca 1.4m a to je naprosto nedostacujici :( Potrebujeme misto jeste na mycku, troubu, digestor, male spotrebice...Na obrazku je zasuvka videt.
Vlastnosti zakázky
Zhotovitel Hodnocení Termín Nabídka
Antonín N.
(0x)
(0x)
Přizpůsobím se
1200 Kč
Lukáš I.
(24x)
(24x)
Přizpůsobím se
200 Kč
Michael B.
se ptá:
Dobrý den, rád vám pomůžu jak s elektrikou tak se sestavením kuchyně.
Stačí potvrdit moji nabídku a vše můžeme domluvit po telefonu.
Děkuji.
Bača Michael
Petr A.
se ptá:
Dobrý den. A chcete elektroinstalaci zasekat, nebo bude vedení v lištach? Jakou máte představu o rozmístění zásuvek.
Lukáš I.
se ptá:
Dobrý den věnujeme se elektroinstalacim a děláme elektro pokud mate zájem můžeme se přijet podívat a práci nacenit máme to k vám 15 minut.. stačí kliknout na me jméno a uvidíte vše potřebné jako reference a v profilove fotce zbytek
Vendula B.
má dotaz k nabídce od Antonín N.:
Dobry den,

Moc dekuji za zpravu, to by bylo super! Kuchyn bude vypadat cca tahle: https://www.okay.cz/kuchyne-emilia-240-cm-bila-vysoky-lesk-travertin-tmavy/ Tim padem by stacilo vylozene jen natahnout elektrinu nahoru, aby se dal zapojit kavovar/toustovac/digestor a nebo dalsi male spotrebice.

Nahodou, nepomahate i s postavenim kuchyne? Pritel by prilozil ruku k dilu taky, mozna i ja nebo muj otec. Samozrejme si reknete, kolik by to vyslo - mam druhy inzerat tady: https://www.vyresmito.cz/zakazka/42846

Pokud ne, tak vubec nevadi - nekoho najdeme. Dejte mi vedet, jestli byste mohl na elektrinu prijet budto tento ct/pa/ne nebo od dalsiho tydne kdykoliv?